Parkovací asistenty Steelmate. Co o nich řekli?
Zajímavosti • 01.12.2014

Parkovací asistenty Steelmate. Co o nich řekli?

Anonym

PARKOVACÍ ASISTENTY STEELMATE - CO O NICH ŘEKLI?

Značku STEELMATE naše společnost zařadila do sortimentu počátkem roku 2012. Od daného momentu už uběhlo dost času na to, abychom mohli reference od našich zákazníků shrnout a dát na papír.

Výhody

Mezi nejčastěji zmiňované výhody parkovacích asistentů STEELMATE rozhodně patří ideální poměr cena a výkon. Kvalitní zpracování samotných senzorů, kovové uchycení senzoru v nárazníku, široká škála displejů a to vše za přiměřenou cenu, jsou první odpovědi, které zazněly na otázku: "CO ŘÍKÁTE NA STEELMATE?"

Funkce

Společnosti věnující se montážím taktéž velmi ocenili funkci " anti hook " , díky níž tažné zařízení , zda rezervní kolo na pátých dveřích nejsou hlášeny jako překážka . Tato funkce značně zjednoduší použití iv případě , že tažné zařízení bude montované později jako parkovací senzory.

Stejně vyzvedli široké portfolio vymezovacích podložek pro specifické tvary nárazníků a možnost přelakování senzorů podle barvy vozu. Uživatel stejně ocení funkci automatické kontroly senzorů , díky níž je snadné identifikovat nefunkční senzor v případě škodní události , či poruchy zařízení .

 

Co dál?

Díky dosavadním zkušenostem z trhu a spokojenosti našich zákazníků hodnotíme zařazení produktů řady STEELMATE do portfolia TSS group s.r.o. jako dobrý krok, a i do budoucna plánujeme produkty a novinky této značky zařazovat do našich ceníků.