Digitální hudební adaptér YT-M06 HYU13
Digitální hudební adaptér YT-M06 HYU13Digitální hudební adaptér YT-M06 HYU13

Digitální hudební adaptér YT-M06 HYU13

Kód: YT-M06 HYU13

Digitální hudební adaptér k autorádiím Hyundai Elantra / Kia Optima se 13-pin kruhovým konektorem. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace pomocí přímého připojení do portu na CD měnič.

Záruční doba:
24 měsíců

Digitální hudební adaptér k autorádiím Hyundai Elantra / Kia Optima? se 13-pin kruhovým konektorem. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace prostřednictvím přímého připojení do portu na CD měnič. Adaptér se dá použít současně s originálním CD měničem.

Yatour Digital Music Changer YT-M06 je revoluční náhrada CD měniče ve vozidle. Systém je velmi jednoduchý na připojení a obsluhu. Přináší kvalitní CD zvuk přenášený přímo do vašeho audio systému přes port CD měniče bez ztráty kvality, která vzniká při kazetových redukcích a FM transmitterech. Yatour Digital Music Changer podporuje ovládání přímo z autorádia, přičem ovládácí prvky na volantu zůstávají plně funkční. Díky zabudovanému USB slotu a SD Card slotu, uživatel potřebuje jen USB klíč nebo SD/SDHC/MMC paměťovou kartu (není součástí balení). Díky AUX IN (3,5" Jack) vstupu je možné připojit další audio zařízení.

Kompatibilní vozidla:

Hyundai

  • Elantra 03-07

Kia

  • Optima 05-09

Poznámka:

  1. Není kompatibilní s navigačním systémem, ani s rádiem se SAT tunerem
  2. Rádio musí podporovat 6 disků
  3. Kompatibilní s rádii s "XM" tlačítkem
Značka vozidlaHyundai
Model vozidlaElantra
Značka vozidlaKia
Model vozidlaOptima

 Velikost
Žádné dokumenty
  • Nové příspěvky mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.