AVER

aver

AVerMedia Technologies je celosvětový hráč ve výrobě prezentačních a multimediálních produktů. Společnost byla založena v roce 1990, a od té doby zůstala její ideologie nezměněna - progresivní technologie inovačních komerčních produktů za přijatelné ceny pro spotřebitele z celého světa. V roce 1997 se stala veřejnou společností v Tchajvanu a je držitelem ISO-9001 / ISO-14001 certifikátů.    

V průběhu několika roků AVerMedia prodává IP kamerybezpečnostní DVR, PC/MAC -TV měniče a TV karty, za které dostala několikrát prestižní ocenění od významných kritiků z dané specializace včetně PC Magazine, CHIP, PC World, Presentations Magazine, Computex Show and Consumer Electronic Show (CES). V současnosti rozšiřuje skupinu výrobků o tvorbu digitálního videa, TV foto prohlížečů a dokonce širší řadu jedinečných prezentačních zařízení. Další výhodou je dobrá reputace a významný trhový podíl. AVer vytváří silné svazky s národními distributory, maloobchodníky stejně jako s velkoprodejnami.

AVer zaměstnává na celém světě více jak 800 zaměstnanců, z toho 35 % profesionálních podnikových odborníků, kteří rozumějí minulým, současným i budoucím multimediálním technologiím. Pobočky jsou strategicky umístěny v USA, UK, Španělsku, Německu, Francii, Tchajvanu, Thajsku a Číně.

TSS Group distribuuje IP kameryzáznamová zařízení pro IP i analogové kameryzáznamový software i centrální monitorovací software značky Aver.
Kamery Aver jsou plně kompatibilní s Aver záznamovým zařízenímAver záznamový software podporuje více výrobců, POS, užívání na dvou monitorech a nabízí také bezplatný MCS do 16 DVR.

aver certifikat