CAMSAT

camsat

Všechny produkty CamSAT mají vynikající technické vlastnosti a vysoké standardy kvality. Výrobní procesy používají pouze nejkvalitnější komponenty a materiály. Špičková technologie zaručuje spolehlivost, dlouhou životnost a estetiku výrobků. Chce být viděn jako spolehlivý a důvěryhodný partner. Cílem společnosti je mít stabilní pozici a dosahovat úspěchů prostřednictvím nejnovějších technologií, moderní politiky řízení podniku orientovaného na neustálé zlepšování, rozvoj a podporu inovativních nástrojů, které zvyšují efektivitu. Posláním společnosti je vytvořit moderní a spolehlivé řešení pro bezdrátová zařízení a distribuci kamerových systémů.

Dalším z cílů je vyrábět vysoce kvalitní výrobky, konkurenceschopné jak z hlediska technického, estetického tak i z cenového. Důsledkem je pak neustálé zlepšování produktů a služeb, udržování vysoké kvalifikace zaměstnanců prostřednictvím neustálého vzdělávání, rozšířování distribuce CCTV produktů, a to vše s vysokou kvalitou. Společnost působí v oblasti výroby profesionálních bezdrátových systémů, distribuce kamerových systémů, v oblasti designu a instalace monitorovacích systémů, technického poradenství a záručního servisu.

Vychází vstříc i těm nejnáročnějším a speciálním požadavkům klientů, dokáže navrhnout a dodat jedinečné řešení díky týmu vysoce kvalifikovaných odborníků.

Společnost TSS Group spolupracuje se společností Camsat v oblasti bezdrátového přenosu analogového videosignálu.