COMELIT

comelit

Společnost Comelit určuje vývoj v oblasti elektroniky. Již více než půl století je vedoucím hráčem ve vývoji technologií. Dnes jsou to specialisté na video a audio systémy dveřních vstupů, kontroly přístupu, video dohledu a telefonních ústředen.  Inovace je nosným pilířem společnosti a cílem je vzájemná komunikace designu, funkčnosti, estetiky a technologie, což přispívá ke zvýšení kvality.

Udržitelný růst je prioritou strategie společnosti. V rámci aktivit zaměřených na zlepšení své vlastní energetické soběstačnosti se Comelit nedávno rozhodl vyvinout LCA výzkumný program (ERPA model). Tento program zahrnuje rozdělení životního cyklu výrobku do fází a přiřazuje procenta vlivu na životní prostředí v každé fázi.

Společnost TSS Group distribuuje dveřní i vnitřní jednotkyaudio a video sady a příslušenství značky Comelit. 2vodičové provedení Siple Bus umožňuje kombinovat audio a video systém, největší výhodou tohoto systému je však modularita dveřních jednotek, možnost použití RFID přístupu, podpora připojení až 24 analogových CCTV kamer, neomezený počet vchodů a až 240 uživatelů na jeden systém. 
VIP systém je pokrokové IP řešení, určené pro rozsáhlé aplikace a konfigurovatelné přes PC. Elegantní design jednotek a napájení video monitorů PoE jsou další z mnoha výhod IP systému italské značky Comelit.

Přečtěte si případovou studii o výměně starého audio systému za nový video systém Comelit!