DIVIZE GPS MONITORINGU

Nejmladší ze všech divizí společnosti TSS Group je divize GPS monitoring, která poskytuje služby šité na míru zákazníka v oblasti GPS sledování vozidel, pracovních strojů, sledování spotřeby PHM. Poskytuje komunikační řešení s množstvím výhod. Vyvíjí a dodává komplexní řešení pro dopravu různým druhům společností, ale i soukromým osobám na bázi HW i SW.

GPS Divize provozuje vlastní GPS monitoring KeetecSAT, který patří mezi nejrychleji se rozvíjející online satelitní sledovací systémy na českém a slovenském trhu. KeetecSATJe určen ke sledování polohy vozidel, pracovních strojů a osob. Pro uživatele přináší KeetecSAT jednoduchou obsluhu, přístup k datům přes přehledné webové rozhraní umožňující připojení se prostřednictvím internetu a množství užitečných funkcí zaměřených na správu vozového parku.

Jeho funkce jako kniha jízd s monitorováním spotřeby paliva, s možností dělení soukromých a služebních jízd, z něj tvoří užitečného pomocníka pro mnohé zaměstnavatele. Má významný vliv na úsporu pohonných hmot a ochranu vozidel před odcizením.

Tým divize GPS monitoring je rozdělen do tří samostatných oddělení, které pracují na prodeji GPS monitoringu, realizaci obchodních případů a péče o zákazníky.

Obchodní oddělení realizuje prodej služeb, který probíhá přes několik prodejních kanálů. Nosným pilířem prodeje jsou obchodně-techničtí zástupci, kteří kontaktují zákazníky s vozovým parkem. Firmám poskytují poradenství v oblasti monitorování vozidel, ve spolupráci se zákazníkem definují hlavní požadavky na funkčnost systému v konkrétním segmentu a pomáhají při navržení řešení šitého na míru zákazníka. Dalším z prodejních kanálů je prodej přes partnery, kteří zastřešují prodej, montáž a péči o koncového zákazníka v regionech.

Vývojové oddělení tvoří tým vlastních programátorů, jejichž úkolem je systematický vývoj GPS monitoringu KeetecSAT a nových funkcí. Kromě dlouhodobého vývoje systému se podílí vývojové oddělení na realizaci dohodnutých obchodních případů, implementuje požadavky zákazníka v konkrétních segmentových řešeních. Je rozhodujícím faktorem úspěšnosti v mnoha obchodních tendrech a soutěžích. Hardwaroví specialisté se podílejí na vývoji jednotlivých hardwarových komponentů potřebných pro fungování jednotlivých produktových řešení.

Oddělení technické podpory zahrnuje servisní i reklamační techniky, zabezpečuje vlastní montáž, poradenství, záruční a pozáruční servis. Kromě vlastní péče o zákazníka řídí i servisní činnosti prováděné prostřednictvím autorizovaných montážních středisek na celém území České a Slovenské republiky.

Více o produktech a službách GPS online monitoringu najdete na stránce www.gpsmonitoring.cz