DSC

dscDSC (Digital Security Controls) je světovým lídrem v elektronickém zabezpečení. Od revolučních ovládacích panelů, předních IP produktů, monitorování alarmů a elegantních, moderních, bezdrátových panelů, byl DSC vždy v popředí v oblasti zabezpečení. Společnost byla založena v roce 1979 a je hrdá na svou historii inovací. Zavedli první malé, průmyslově vyráběné a atraktivní bezpečnostní klávesnice na bázi procesoru ústředen, které stanovují nové standardy výkonu, pohodlí a snadnost použití.

V 21. století DSC pokračuje v inovacích v oblasti špičkového monitorování bezpečnosti, Internet Security komunikace a bezdrátových bezpečnostních produktů. Navrhuje a vyrábí panely pro bezpečnostní kontroly, detekční zařízení, komunikační produkty a strukturované kabelážové řešení, které používají domácnosti a podniky po celém světě. 

DSC je globální značka se sídlem v Torontu. Je uznávána distribučními partnery, integrátory, obchodníky pro produkty s vynikajícím výkonem a spolehlivostí ve více než 140 zemích. Výrobní zařízení v Kanadě a Itálii, týmy vedoucích inženýrů a bezpečnostních expertů jsou neustále vyvíjeny na další inovace kvality a spolehlivé bezpečnostní produkty. Zaměřují se na dosahování ISO normy kvality a metodiky Six Sigma pro vynikající účinnost výrobku, výkonu a spolehlivosti.

DSC uvádí bezkonkurenční kombinaci špičkových technologií a zkušeností v oboru. Výsledkem jsou spolehlivé, flexibilní, odolné, bezpečnostní řešení nejvyšší kvality, které se snadno instalují, jsou snadno ovladatelné a snadno upgradovatelné. Je to jednoduché. Znají tuto oblast lépe než kdokoliv jiný. A mají více než 30 let. Takže, pokud když budete potřebovat výjimečné bezpečnostní produkty, které nejlépe pracují, podívejte se na DSC.


Společnost TSS Group spolupracuje se značkou DSC v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů, konkrétně distribuuje poplachové ústřednysnímače a detektorysoftwarovou podporu, moduly a klávesnice a příslušenství.