FIREMNÍ ČASOPIS

V této sekci si můžete stáhnout vydání našeho časopisu zabezpeč.to. Budeme Vás v něm pravidelně informovat o fungování naší společnosti, o aktuálních novinkách, produktech, firemních akcích a zajímavostech ze světa TSS.

zabezpeč.to 1/2020

První čtvrtletí letošního roku je za námi a my můžeme konstatovat, že se nový rok 2020 a zároveň celou novou dekádu podařilo nastartovat úspěšně. Začali jsme pracovat na nových projektech, zdoláváme přicházející výzvy. Jsem ráda, že jsem dostala možnost podílet se na obsahu nového čísla Zabezpeč.to a věřím, že se Vám náš časopis bude číst minimálně stejně příjemně jako doposud. Budeme se Vám snažit přinášet mnoho zajímavých novinek z oblasti nových technologií, ale stranou nezůstanou ani naše mimopracovní „TSSkové“ aktivity..

 

zabezpeč.to 2/2019

Pomalu, ale jistě se loučíme s létem a začínáme si užívat krásy barevného podzimu. Tak jako je rozmanité právě toto roční období, tak pestrý rok máme zatím za sebou i my a hodně nás toho do jeho závěru ještě čeká. Rok 2019 je pro nás významný i tím, že v něm oslavujeme už 15. výročí působení naší společnosti v České republice a také tím, že proběhlo ocenění soutěže EY Podnikatel roku, do které jsme byli zapojeni. O obou akcích se dočtete více na závěrečných stránkách našeho bulletinu.

 

zabezpeč.to 1/2019

Zatímco byla první polovina roku 2018 prioritně věnována technickým a obchodním školením, akcím s našimi obchodními partnery a účasti na národních a mezinárodních výstavách, v té druhé jsme zapracovali na zdokonalování produktů, řešení podnětů ze strany našich zákazníků a testování novinek. Po úspěšné modernizaci webové stránky divize gps monitoring se nám podařilo uskutečnit změnu i naší firemní webové stránky. Tato změna proběhla nejen v designovém, ale také v uživatelském pojetí. Pro redesign našeho webu jsme se rozhodli způsobem, kterým jsme maximálně zachovali funkční prvky a přitom se co nejvíce přiblížili současným nárokům na grafický design. 

 

zabezpeč.to 2/2018

Rok 2018 začal skutečně dynamicky a je bohatý na rozmanité události v národním i evropském měřítku. Téma GDPR, nového evropského nařízení, které má sloužit ke zlepšení ochrany při sběru osobních údajů fyzických osob, nabíralo na obrátkách především ve druhém čtvrtletí roku 2018. Jelikož se problematika nakládání s osobními údaji dotýká každého z nás, dala všem skutečně zabrat. Právě z tohoto důvodu jsme jako formu podpory pro naše obchodní partnery zařadili do programu letošní Roadshow samostatný blok týkající se GDPR problematiky. Další významnou událostí v roce 2018 bylo otevření nové pobočky v Ostravě, k jejíž návštěvě každého srdečně zveme.

 

zabezpeč.to 1/2018

Pracovní oblast, jak je v naší firmě zvykem, je velmi úzce spjata i s tou soukromou, což se i letos promítlo na několika teambuildingových akcích. Věříme, že i našim novým kolegům, jejichž příchodem opět narostl počet zaměstnanců ve firmě, se bude život v TSS líbit! V roce 2017 se nám podařilo navázat jednu významnou spolupráci, kterou je však jiná oblast než ta zisková. Na Slovensku i v České republice se nám podařilo navázat dohodu o pravidelné pomoci dětem, které nemají možnost vyrůstat v úplných rodinách. Bližší informace o této spolupráci Vám přinášíme na dalších stránkách!

 

zabezpeč.to 1/2017

Digitalizace, inteligentní zařízení a nové moderní technologie vládnou světem a přinášejí pokrok i do těch oblastí, ve kterých jsme si je před pár lety neuměli vůbec představit. I to je jedním z důvodů, proč letos zařadila do své nabídky každá z divizí skutečně mnoho novinek. Každý rok se posouváme dopředu a objevujeme nové sféry. Naším hlavním zájmem zůstává profesionalita a spokojenost vás, našich obchodních partnerů. Přeji vám všem, aby i pro vás bylo následující období plné menších, ale i větších objevů, které vás zaručeně posunou vpřed.

 

zabezpeč.to 2/2016

Říká se, že se nacházíme v roce Opice, který je plný změn – jednou z těch našich je grafická stránka našeho zabezpeč.to. Tak jako se všechny věci dynamicky vyvíjejí, výjimkou nejsou ani naše obchodní aktivity a samozřejmě i vzájemné vztahy ať už pracovní, nebo soukromé. Toho jsou důkazem nejenom všechna školení, prezentace a akce pro podporu a upevnění vztahů se zákazníky, které se udály ve druhé polovině roku 2016, ale i přírůstky narozené „našim lidem“, kterým touto cestou gratulujeme a přejeme vše dobré.

 

zabezpeč.to 1/2016

Plynulý přechod na náš nový korporátní design je jednou z dalších významných změn, které se aktivně věnujeme a věříme, že je tato změna viditelná a povědomí o ní se každým dnem rozšiřuje.Novinky, které se rozhodly prezentovat všechny tři naše divize, jsme Vám připraveni poskytnout již v tomto momentě. Mezi informační kanály, kterými si plníme tuto povinnost, patří samozřejmě i Vámi poptávaná produktová, obchodní a technická školení.

 

 

zabezpeč.to 2/2015

Dostává se k Vám v pořadí druhé vydání aktuálního roku, v něm opět najdete novinky z produktového portfolia každé z divizí. Současně Vám poskytneme informace o dodavatelích či provedených a plánovaných školeních - produktových, technických a obchodních.Pobočkové změny odstartovalo již zmíněné stěhování centrály ve Slovenské republice do Dubnice nad Váhom. Vzhledem k nezastavitelnému zvětšování skupiny TSS Group padlo rozhodnutí přestěhovat do větších prostor i pobočku, která sídlí v Bratislavě. Stěhování proběhlo na konci léta a více se o něm dočtete na dalších stránkách.

 

zabezpeč.to 1/2015

Ze stanovených cílů bude pro rok 2015 i nadále figurovat snaha o udržení růstu všech našich divizí. Je pro nás výzvou neustále posilovat a hájit naši pozici na trhu a přizpůsobovat se konkurenčnímu prostředí minimálně tak efektivně a úspěšně jako dosud. S přihlédnutím k nezastavitelnému vývoji v oblasti výzkumu a vývoje nových výrobků a technologií se neustále snažíme pokračovat ve výzkumné a vývojové činnosti tak, abychom byli schopni participovat na synergickém efektu v oblasti nových tržních příležitostí. Otevírání nových trhů a možností je pro nás „hnacím motorem“ a z toho důvodu vidíme těžiště primárně ve snaze, kreativitě a vynalézavosti celého našeho týmu.

 

zabezpec tozabezpeč.to 1/2014

Na horké letní dny vám přinášíme zajímavé čtení našeho firemního časopisu Zabezpeč.to. Věděli jste, že všechna data v  KeetecSATu jsou zašifrována prostřednictvím protokolu TSL s rozšířeným ověřením identity? Nevíte si rady se zabezpečením pozemku? V tomto čísle časopisu vám poradíme jak na to. A nejen to, dozvíte se mnohem víc, seznámíte se s vybranými kolegy a připomeneme si marketingové akce, které jsme pro vás zorganizovali v prvním pololetí. Věříme, že každý si najde něco, co ho zaujme.

 

zabezpec tozabezpeč.to 2/2013

Druhé číslo Zabezpeč.to vám nabízí náhled do světa výrobců bluetooth handsfree sad Bury a alarmů Magicar. Divize Zabezpečení objektů představí své novinky v oblasti přístupových a docházkových systémů a nepřekonatelný zadymovač, se kterým se již nemusíte bát vykradení vašeho provozu. Přinášíme rozhovor se zakladatelem monitorovacího systému KeetecSAT, uskutečněné i plánované PR akce, špetku zábavy, a nechybí ani seznamky s obchodně-technickými zástupci a centrálou společnosti v Čechách.

 

zabezpec tozabezpeč.to 1/2013

V prvním vydání Zabezpeč.to se, mimo jiné, dočtete o výrobci autopříslušenství STEELMATE; o řešeních nabízených v rámci portfolia výrobce domovních audio a video telefonů Comelit; o novince na půdě společnosti Avigilon - IP kameře s adaptivním IR přísvitem nebo o službách GPS monitoringu - KeetecSAT Online security. Stáhněte si elektronickou verzi a mrkněte i na připravované i uskutečněné akce, jak to vypadá na naší centrále v Trenčíně nebo se seznamte s našimi kolegy.