KEETECFOL

 

 

Autofólie KeetecFOL


Kvalitní zatmavovací fólie na okna vozidel značky KeetecFOL. Fólie se skládá z povrchové vrstvy, která slouží proti poškrábání, metalických a zbarvených polyesterových filmů, lepidla a strhávacího ochranného filmu.

Výhody aplikování fólie:

  • snižuje přehřívání interiéru v letních měsících
  • chrání interiér i zavazadlový prostor před zvědavými pohledy kolemjdoucích a zloději
  • zabraňuje průniku škodlivého UV záření (až 99 %)
  • zvyšuje odolnost skla proti rozbití
  • chrání posádku auta před odletujícími kousky skla při rozbití
  • dokresluje celkový design automobilu

Bezpečnostní fólie


Nehody nebo vandalismus mohou způsobit rozbití oken nebo skleněných výplní na tisíce malých kusů skla, které mohou někoho zranit. Použitím bezpečnostní fólie KeetecFOL lze dosáhnout vysoce odolného bezpečnostního skla.

Fólie drží rozbité sklo pohromadě i v případě výbuchu, nárazu či požáru. V nabídce máme transparentní nebo tónované fólie. Jsou určeny jak pro vnitřní tak i pro venkovní použití.


Solární fólie


Protisluneční fólie poskytují účinnou tepelnou izolaci v zimě a má mnoho výhod i v letních měsících a to:

  • snížení tepelného zisku (odraz až 98 % infračerveného záření)
  • snížení oslnění slunečním zářením
  • kompletní absorpce ultrafialového slunečního záření
  • protisluneční fólie přispívají ke zlepšení celkové úrovně izolace a mohou pomoci ke snížení nákladů na klimatizaci, případně její potřebu zcela eliminovat

Privátní fólie 

 
Privátní fólie KeetecFOL jsou především určeny do prostorů, kde je důležité zajistit soukromí. Aplikování těchto fólii se využívá v bankách, kancelářích, v zasedacích místnostech nebo v jiných interiérových prostorách. Fólie jsou neprůhledné z obou stran, přesto propouštějí dostatečné světlo.
 
V nabídce máme bílé matné, barevné matné, případně bílé nebo černé neprůhledné.


Speciální fólie na okna s různým využitím.

Protizamlžovací fólie - zabraňují zamlžování oken a zrcadel v místnostech s vysokou vlhkostí nebo s odlišnou teplotou jako například koupelny, bazény, sportovní haly.

Designové fólie - umožňují upravit vzhled okna či skla nebo upozorňují kolemjdoucí na průhledné sklo. Zároveň zvyšují bezpečnost, jelikož v případě rozbití skla, ho drží vcelku. V nabídce jsou fólie s různými vzory jako například květinové, páskového, s efektem mrazu a sněhu či s různými tvary.

Antibakteriální fólie - slouží k eliminaci některých bakterií a omezují jejich šíření v budově (Staphylococcus, Salmonela, Listeria ...)