MANAGEMENT

Ing. Branislav Rojko

člen představenstva a ředitel společnosti pro Českou republiku

Branislav Rojko - člen predstavenstva

V roce 1998 absolvoval studium na Strojní fakultě Slovenské technické univerzity v Bratislavě, obor Výrobní systémy s průmyslovými roboty a manipulátory. První pracovní zkušenosti získal ve společnosti, která se zabývá distribucí elektrotechnického materiálu, kde zastával pozici Key Account managera a vedoucího pobočky. Akcionářem společnosti TSS Group se stal v roce 2006. Jeho úkolem bylo budování a řízení divize zabezpečení objektů. Později byl jmenován ředitelem společnosti pro Českou republiku, kde působí doposud.

Má zodpovědnost za budování a rozvoj zastoupení TSS Group na českém trhu, strategické řízení společnosti, obchodní a cenovou politiku divize zabezpečení objektů, plnění obchodních plánů a práci s klíčovými zákazníky společnosti.

PaeDr. Peter Valušiak, DBA

předseda představenstva a ředitel společnosti pro Slovenskou republiku

Peter Valušiak - predsteda predstavenstva

Je zakladatelem a hlavním akcionářem společnosti TSS Group. Po ukončení studia na průmyslové škole s elektrotechnickým zaměřením, pracoval na technické pozici v oblasti zabezpečení objektů a vozidel. Další pracovní zkušeností bylo působení na pozici nákupčího elektrotechnického materiálu z třetích zemí. Absolvoval a ukončil studium na vysoké škole s ekonomickým zaměřením, které později rozšířil vysokoškolským studiem studijního programu v oblasti managementu. Po několika letech praxe se rozhodl založit vlastní společnost, která se za krátký čas rozrostla o další akcionáře.

V současnosti je jeho úkolem finanční a strategické řízení společnosti, jednání s významnými dodavateli a zodpovědnost za vedení celé společnosti.

Ing. František Megyesi, MBA

člen představenstva a technický ředitel divize GPS monitoring pro Českou a Slovenskou republiku

František Megyesi - člen predstavenstva

Studium absolvoval v oboru Elektrotechnik pro oznamovací a zabezpečovací systémy na střední škole v Košicích a svoje vzdělání si doplnil bakalářským studiem na Univerzitě Cyrila a Metoděje v Trnavě, obor Informatika. Následně pokračoval na Vysoké škole bezpečnostního managementu v Košicích a vysokoškolským studiem studijního programu v oblasti managementu. Své předešlé pracovní zkušenosti získával v železniční společnosti v oblasti zabezpečovacích a telekomunikačních systémů.

Od roku 2003 pracuje ve společnosti TSS Group, kde prošel obchodními, technickými a managerskými pozicemi. Akcionářem společnosti TSS Group se stal v roce 2012. V současnosti je technických ředitelem divize GPS monitoring a jeho zodpovědností je komplexní řízení technického a programátorského týmu, zabezpečujícího vývoj GPS monitorovacího systému KeetecSAT.

Henrich Gero

člen dozorčí rady a obchodní ředitel divize zabezpečení objektů pro Slovenskou republiku

Henrich Gero - člen dozornej rady

Po ukončení studia na gymnáziu nabíral své obchodní zkušenosti při rozvoji prodeje sítě čerpacích stanic. V rozvoji dále pokračoval na postu obchodního managera ve společnosti zabývající se distribucí balícího sortimentu, kde získal svou managerskou praxi. Jeho další působení pokračovalo na pozici obchodního a technického managera ve společnosti zabývající se elektrotechnickým materiálem.

V roce 2006 se stal členem obchodního týmu společnosti TSS Group. V současnosti zastává pozici obchodního ředitele divize zabezpečení objektů, kde zodpovídá za obchodní a cenovou politiku, rozvoj prodeje u klíčových zákazníků a vedení obchodního týmu divize zabezpečení objektů pro Slovenkou republiku. 

Ing. Peter Vendžúr

člen dozorčí rady a obchodní ředitel divize zabezpečení vozidel a autopříslušenství pro Českou a Slovenskou republiku

Peter Vendžúr - člen dozornej rady

Po ukončení studia na gymnáziu pokračoval v oboru Management podniku na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Před nástupem do společnosti TSS Group pracoval na pozici Relationship managera pro podnikovou klientelu v oblasti bankovnictví. Svoje znalosti ve finančním sektoru následně rozvinul absolvováním obchodně-managerské akademie, kde prohloubil své obchodní znalosti.

Od roku 2007 je součástí vedení společnosti TSS Group. Působí na pozici obchodního ředitele divize zabezpečení vozidel a autopříslušenství. Nese zodpovědnost za obchodní a cenovou politiku, rozvoj prodeje u klíčových zákazníků a vedení obchodního týmu divize na slovenském a českém trhu.