O NÁS

Kdo jsme?

Jsme distribuční, vývojová a výrobní společnost, která se zabývá importem a prodejem zabezpečovacích systémů pro  ochranu objektů, vozidel a GPS monitoringem. Obchodní aktivity rozvíjíme na slovenském, českém a evropském trhu od roku 2002. Naším posláním je být spolehlivým partnerem v oblasti zabezpečovacích technologií a pomáhat zvyšovat úroveň zabezpečení objektů, budov a vozidel.

Vzhledem k šíři produktového portfolia je TSS Group rozdělena do tří samostatných produktových divizí: 

 TSS Group - ENG           TSS Group - DE

Co děláme?

 

 

Jako autorizovaný nebo výhradní distributor nabízíme produkty renomovaných výrobců zabezpečovací techniky jako Avigilon, Dahua, Comelit, Keetec, KeetecSAT aj.

Poskytujeme komplexní péči, technickou podporu a servis velkoobchodním partnerům. Dlouhodobě sledujeme trendy v oblasti zabezpečení a GPS monitoringu, proto jsme schopni rychle a efektivně reagovat na požadavky zákazníků a vyhledat pro ně co nejlepší řešení. 

Na základě požadavků klienta umíme nabídnout svým zákazníkům individuální řešení projektů, případně vyvinout softwarové řešení klientovi na míru. 

Pravidelně pořádáme technická i obchodní školení a roadshow, které mohou naši zákazníci využít k rozšíření svých znalostí a seznámit se s trendy v oblasti zabezpečení a GPS monitoringu. Termíny školení zaměřené na CCTV, zabezpečení vozidel a GPS monitoring a  naleznete v našem kalendáři.


Jak a kde nakoupit?


Všem obchodním partnerům, nabízíme možnost spolupráce přes různé prodejní kanály. O své klienty se starají proškolení obchodních zástupci, kteří se věnují individuálním požadavkům zákazníků a poskytují obchodně - technické poradenství.

Dále můžete nakoupit v síti našich poboček. Výhodou je okamžitá dostupnost produktů na pobočkách, komunikace s technicky zdatným personálem, profesionální přístup a možnost otestovat nejnovější produktové novinky. V současnosti máme pobočky v České republice v Praze, Brně, Zlíně a Ostravě, na Slovensku pak v Dubnici nad Váhom, Bratislavě a Košicích.

Další možností pro zákazníky je kontakt přes Call centrum, které zajišťuje rychlý servis, objednávání zboží a produktové poradenství.

Zákazníci stále více využívají nákupu přes náš eshop, kde mohou vytvořit objednávku pohodlně ze svého domova v jakoukoli denní dobu. 


Kam směřujeme?

Na trhu zabezpečovací techniky působíme od roku 2002. V současnosti řídíme tým 120 zaměstnanců. Uvědomujeme si, že dodávkou zboží obchod nekončí a opakovaný obchod je ten, který nás posouvá vpřed. Naším mottem je: "neustále se zlepšovat". Dlouhodobým cílem TSS Group je být stabilním a důvěryhodným dodavatelem v oblasti zabezpečovacích systémů, který svým zákazníkům poskytuje stabilitu velké společnosti, ale zároveň flexibilitu a atmosféru rodinné firmy.