PŘÍPADOVÉ STUDIE

 

 

Entry přístupový systém ... aneb konec školníků v Čechách

Elektronický přístupový systém se stává čím dál častější součástí běžného života a můžeme se s nim potkat skutečně téměř všude. Významnou mírou přispívá také ke zvýšení bezpečnosti ve školách.

 

Nahrazení 95 analogových kamer jednou IP kamerou?

Jak snížit náklady na monitoring a neuhýbat při tom kvalitou systému a výkonem? 
Testování 16 a 29 megapixelové kamery na stadionu Slavia, a to rovnou na utkání domácích s Brnem, bylo tou pravou zkouškou.

Rodina

Jak ochránit své blízké prostřednictvím GPS monitoringu?

Se službami KeetecSAT Bezpečnost seniorů a KeetecSAT Bezpečnost dětí se už o své blízké bát nemusíte.

Rozpoznávání SPZ

Rozpoznávání SPZ - kamerový systém SONY

Investorem byl zadán požadavek na realizaci systému evidence poznávacích značek pro velké nákupní centrum. Snahou investora bylo identifikovat vozidla přijíždějící a odjíždějící z centra v pravidelných časových intervalech, aby mohly využívat parkování zdarma. Další snahou investora bylo využít získané informace o návštěvnosti na vlastní marketingové kampaně.

comelit

Výměna staršího audiosystému za nový audio a video systém

Investorem a zadavatelem byla velká obytná jednotka, s požadavkem na výměnu současného audio systému za kvalitní a plně funkční audio a video systém. Instalací chtěli ušetřit alespoň 50% času a propojit všechny vnější jednotky, které jsou od jejich obrazovek vzdáleny přibližně 300m. Uživatelů v obytné jednotce je v současnosti 150 a připravuje se nástavba.

Banka

Aplikace kamerového systému Avigilon v bance

Kamerové systémy jsou pro banky a finanční instituce absolutně nepostradatelné hlavně z důvodu vysokého rizika přepadení nebo krádeže finanční hotovosti. Od 1. ledna 2006 platí právní úprava o povinném zabezpečení ve všech bankách a jejich pobočkách, do které spadá i povinnost provozování kamerového systému. Svým vysokým prevenčním charakterem výrazně přispívá také k bezpečnosti zaměstnanců.

Měření spotřeby

GPS monitoring a kontrola paliva

Investorem a zadavatelem je společnost, která podniká v oblasti gastronomie a dopravy vlastního občerstvení do maloobchodních prodejen. Majitel společnosti vlastní celkem deset nákladních i osobních automobilů pracujících na naftový pohon a svůj pracovní čas věnuje také administrativě, která souvisí s evidencí servisních nákladů, PHM a pojistných událostí.

entry

Instalace přístupového systému Entry

Sklad se nachází ve stejné budově jako administrativní část, prostory jsou odděleny dveřmi, přes které se vchází mechanicky, na klíč. Klíč vlastní každý zaměstnanec skladu a pro administrativní pracovníky je umístěn klíč u dveří. Právě tato situace je kamenem úrazu, protože klíč se často ztrácí a několik krát se stalo, že do objektu vstoupila neoprávněná osoba, ať už v podobě zákazníka nebo obchodního partnera.