Profesionální síťové nastavení jedním klikem!

 
Mnoho zákazníků se i dnes obává složitosti IP systémů z důvodu nutné znalosti základních síťových nastavení. Výrobci se snaží usnadnit přístup do IP segmentu 
pomocí nových technologií. Jednou z technologických novinek je například NVR zařízení vybavené PoE switchem, kde po připojení kamer NVR provede 
automaticky nastavení IP adres a připojení živého obrazu.
 
 
 
Pokud chcete mít záznam přístupný pouze v lokální síti je vše v naprostém pořádku. Zatouží-li uživatel přístup přes internet, např. přes mobilní zařízení vyvstává problémů hned několik. V tomto případě je ideální mít veřejnou IP adresu, která samozřejmě není zadarmo a také je dobré mít po ruce odborníka na nastavení síťových prvků.
 
 
Řešení výše uvedeného problému zprostředkuje funkce dostupná ve všech DVR, NVR a HCVR Dahua, kterou výrobce nazývá P2P. Veškeré informace potřebné k navázání spojení přes internet se zmíněným mobilním telefonem jsou zobrazeny v QR kódu, který mobilní aplikací pouze vyfotíte. Aplikace rozpozná uložená data, automaticky vyplní potřebné informace a naváže spojení se zařízením.
 

 

O rozšířenosti funkce P2P svědčí i fakt, že je obsažená v kamerách tzv. Home série, tedy pro domácí použití. Jednoduchým vyfocením QR kódu např. na kameře KW12P, tak získáte bezdrátovou HD kameru malých rozměrů, která může posloužit i jako elektronická chůvička.