DAROVÁNÍ PROFESIONÁLNÍHO KAMEROVÉHO SYSTÉMU FAKULTNÍ NEMOCNICI V BRNĚ!

 

 

 
 

 

 

Dahua IPC-HDW4200CP-0360B Mini IP dome kamera

Mezi jeden z nejdůležitějších úkolů Fakultní nemocnice v Brně patří společně s léčbou i poskytování pocitu bezpečí a absolutní ochrana svých pacientů po všech stránkách. Právě to dalo impuls naší společnosti TSS Group. Rozhodli jsme se ve spolupráci s druhým největším výrobcem kamerových systémů na světě - společností Dahua Technology a za podpory firmy Fides, která poskytla k tomuto účelu projekt, předat Fakultní nemocnici v Brně dar v hodnotě 1 500 000 Kč. Kompletní špičkový kamerový systém se díky svým kvalitám stane velkým přínosem nejenom pro ochranu osob, ale i majetku a všech prostor nemocnice. Souhrnný počet darovaného zboží obsahuje 64 ks IP kamer s Full HD rozlišením a dohledové monitorovací centrum složené ze 4 ks                                                                  LCD monitorů a 1 ks PC určeného k monitorování všech kamer.     

 

 

 Mezi podstatné výhody, které poskytne nemocnici profesionální monitorovací systém, patří:

- možnost získat vysoce kvalitní obraz díky 3 MPx kamerám
- zobrazení detailů v živém obraze díky vysokému rozlišení kamer
- viditelný obraz v noci přepnutím kamery do nočního režimu spuštěním IR přísvitu
- přiblížení obrazu až do 300 m pomocí PTZ kamer, což v kombinaci s Full HD zajistí 30 násobný optický zoom

 

___________________________________________________________________________________________

 
 
"Fakultní nemocnice Brno se až 4 x do týdne potýká s agresivním až konfliktním jednáním, které musíme řešit.
Součastný analogový kamerový systém není schopen k vůli nízkému rozlišení rozeznat detaily, které jsou pro policii nezbytné k usvědčení pachatele.
Díky tomuto daru, budeme nyní schopni efektivně zabezpečit nemocniční objekt, zajistit ochranu budov a především pacientů"
sdělila nám při předání daru Mgr. Mgr. Anna Mrázová, tisková mluvčí FNB. 
 
 
 
 
 
  
 
 Získali jsme daleko operativnější a profesionálnější systém. Díky tomuto daru bude Fakultní nemocnice Brno lépe chráněná a zároveň zúžíme náklady, protože celý systém jsme schopni spravovat sami. Chtěl bych poděkovat za tento dar a doufám, že se příklad této ochrany nemocničních objektů rozšíří na celý Jihomoravský kraj." řekl během jednání ředitel FNB Mudr. Roman Kraus, MBA.

 

 

___________________________________________________________________________________________