Ochranné síto FUEL GUARD CASE845

KeetecSAT | FUEL GUARD CASE845

Ochranná síta do palivových nádrží FUEL GUARD slouží k zabezpečení paliva před jeho odčerpáním a krádeží přes hrdlo nádrže. Síta jsou vyráběna na míru dle konkrétního typu vozidla.


Ochranná síta do palivových nádrží FUEL GUARD slouží k zabezpečení paliva před jeho odčerpáním a krádeží přes hrdlo nádrže. Ochranná síta představují jednoduchou a účinnou formu mechanického zabezpečení paliva v nádržích vozidel a pracovních strojů.

Síta FUEL GUARD jsou vyráběna z nerezavějící oceli na míru dle konkrétního typu vozidla. Montují se na původní tovární hrdlo palivové nádrže. Pro modely CASE 845 a Quadtrack jsou síta dodávána včetně uzavíracího víka. Na zavírání nádrže s namontovaným bezpečnostním sítem se proto používá nové víko nádrže. Síto je pevně spojeno s hrdlem nádrže a je zajištěno proti demontáži pomocí nýtů nebo bezpečnostních šroubů. Bezpečnostní síta jsou určena pro kovové palivové nádrže a jejich výhodou je snadná instalace a funkčnost.

Tankování paliva do nádrže s namontovaným sítem probíhá standardně jako při tankování bez síta. Konstrukce ochranného síta zajišťuje dostatečný průtok paliva při tankování, bez nutnosti prodloužení času tankování pomalejším průtokem.

Toto zabezpečení nádrže za poměrně nízkou cenu přináší vysokou účinnost ochrany a ušetřené prostředky za ukradené palivo. Už zamezení krádeži paliva s objemem 1 nádrže vrátí majiteli vozu investované prostředky.

Pokud jste v naší nabídce nenašli konkrétní síto pro Vaše vozidlo, kontaktujte nás. Síta je možné dodat i na objednávku podle specifických požadavků.

Technické parametry:

  • Typ vozidla / stroje: CASE 845 a Quadtrack
  • Poznámka: dodávané v sadě s víkem

Potřebujete pomoc?

Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je NONSTOP k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.