Archiv

Yatour YT-M06 MB digitální hudební USB SD adaptér

YATOUR | YT-M06 MB

Digitální hudební adaptér k autorádiím Mercedes (94-98)  s 10-pin konektorem. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace pomocí přímého připojení do portu na CD měnič.


Tento produkt již není v nabídce.

Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera

Digitální hudební adaptér k autorádiím Mercedes (94-98) s 10-pin konektorem. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace prostřednictvím přímého připojení do portu na CD měnič. Adaptér se dá použít současně s originálním CD měničem.

Yatour Digital Music Changer YT-M06 je revoluční náhrada CD měniče ve vozidle. Systém je velmi jednoduchý na připojení a obsluhu. Přináší kvalitní CD zvuk přenášený přímo do vašeho audio systému přes port CD měniče bez ztráty kvality, která vzniká při kazetových redukcích a FM transmitterech. Yatour Digital Music Changer podporuje ovládání přímo z autorádia, přičem ovládácí prvky na volantu zůstávají plně funkční. Díky zabudovanému USB slotu a SD Card slotu, uživatel potřebuje jen USB klíč nebo SD/SDHC/MMC paměťovou kartu (není součástí balení). Díky AUX IN (3,5" Jack) vstupu je možné připojit další audio zařízení.

Kompatibilní vozidla:

Mercedes

  • Všechny modely         94-98

Kompatibilní autorádia:
Radio Special (Becker BE2210 / BE1650 / BE1350), Radio Exquisit (Becker BE1490 / BE1492 / BE1690 / BE1691)
Poznámka:
1. Není kompatibilní s těmito rádii: Audio10, Audio 20, Audio 50, Command

Parametry

Model vozidla Viano, GLA, Vito, GLK, Vito III., A-Class, M-Class, B-Class, C-Class, R-Class, Vivio, C-Class Sport Coupé, S-Class, Citan, SL-Class, CLA Coupe, SLK, CLK, V-Class, GL-Class, CLS, E-Class, Sprinter
Značka vozidla Mercedes
Funkce SD, USB, AUX
Hmotnost 0.222 kg

Potřebujete pomoc?

Nákupem to nekončí.
Pro naše partnery je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 16.30 hod.

Technická podpora