CAR600-24V Měnič napětí z 24V na 230V + USB, 600W
| CAR600-24V
Měnič s výkonem 600W vhodný pro vozidla s palubní sítí 24V (nákladní vozidla), pro napájení malých elektrospotřebičů 230V jako čerpadla, žárovky a podobně. Výstupní proud má podobu modifikované sinusoidy (obdélníkový průběh) o frekvenci 50Hz/230V, je vybaven USB výstupem pro nabíjení USB zařízení (MP3 přehrávače,...).
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Parametry:
  • maximální špičkový výkon 1.200 W
  • nominální výkon 600 W
  • klidový odběr: 450 mA
  • vstupní napětí 24 V
  • rozměry 235*102*55 mm
  • USB výstup 5V (max. 2,1A)
  • výstupní frekvence 50 ±3 Hz
  • ochrana proti přetížení, přehřátí, přepětí na vstupu, podpětí na vstupu
  • ochrana proti přepólování
UPOZORNĚNÍ: Výstup měniče nezapojujte spolu s jinými zdroji střídavého proudu! (s jinou síťovou zásuvkou 230V, ani paralelně, ani sériově, ani se síťovou zásuvkou veřejné rozvodné sítě/dalších měničů).
Příklady použití měniče s vhodným výkonem (dbejte aby měnič nebyl poddimenzován).
Parametry
Vstup / Výstup 24V / 230V