Digitální hudební adaptér YT-M06 TOY3
Digitální hudební adaptér YT-M06 TOY3Digitální hudební adaptér YT-M06 TOY3

Digitální hudební adaptér YT-M06 TOY3

Kód: YT-M06 TOY3

Digitální hudební adaptér k autorádiím Toyota Aygo / Citroen C1 / Peugeot 107 s rádiem Panasonic. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace pomocí přímého připojení do portu na CD měnič.

Záruční doba:
24 měsíců

Digitální hudební adaptér k autorádiím Toyota Aygo / Citroen C1 / Peugeot 107 s rádiem Panasonic. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace prostřednictvím přímého připojení do portu na CD měnič. Adaptér se dá použít současně s originálním CD měničem.

Yatour Digital Music Changer YT-M06 je revoluční náhrada CD měniče ve vozidle. Systém je velmi jednoduchý na připojení a obsluhu. Přináší kvalitní CD zvuk přenášený přímo do vašeho audio systému přes port CD měniče bez ztráty kvality, která vzniká při kazetových redukcích a FM transmitterech. Yatour Digital Music Changer podporuje ovládání přímo z autorádia, přičem ovládácí prvky na volantu zůstávají plně funkční. Díky zabudovanému USB slotu a SD Card slotu, uživatel potřebuje jen USB klíč nebo SD/SDHC/MMC paměťovou kartu (není součástí balení). Díky AUX IN (3,5" Jack) vstupu je možné připojit další audio zařízení.

Kompatibilní vozidla:

  • Toyota    Aygo    2005-2012
  • Citroen    C1       2005-2012
  • Peugeot    107    2005-2012

Kompatibilní rádia:

  • Panasonic typ W58311 (Ref.No: CQ - MS0570LC.)

          

Značka vozidlaToyota
Model vozidlaAygo
Značka vozidlaCitroen
Model vozidlaC1
Značka vozidlaPeugeot
Model vozidla107

 Velikost
Žádné dokumenty
  • Nové příspěvky mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.