Digitální hudební adaptérYT-M06 VW10
Digitální hudební adaptérYT-M06 VW10Digitální hudební adaptérYT-M06 VW10

Digitální hudební adaptérYT-M06 VW10

Kód: YT-M06 VW10

Digitální hudební adaptér k autorádiím VW Golf MK3, Jetta MK3, Passat B4 s 10-pin konektorem. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace pomocí přímého připojení do portu na CD měnič.

Záruční doba:
24 měsíců
Dostupnost:

Digitální hudební adaptér k autorádiím VW Golf MK3, Jetta MK3, Passat B4 se 10-pin konektorem. Možnost přehrávání hudby (MP3/WMA) z USB klíče, SD karty nebo přes AUX konektor přímo na autorádiu. Jednoduchá a rychlá instalace prostřednictvím přímého připojení do portu na CD měnič. Adaptér se dá použít současně s originálním CD měničem.

Yatour Digital Music Changer YT-M06 je revoluční náhrada CD měniče ve vozidle. Systém je velmi jednoduchý na připojení a obsluhu. Přináší kvalitní CD zvuk přenášený přímo do vašeho audio systému přes port CD měniče bez ztráty kvality, která vzniká při kazetových redukcích a FM transmitterech. Yatour Digital Music Changer podporuje ovládání přímo z autorádia, přičem ovládácí prvky na volantu zůstávají plně funkční. Díky zabudovanému USB slotu a SD Card slotu, uživatel potřebuje jen USB klíč nebo SD/SDHC/MMC paměťovou kartu (není součástí balení). Díky AUX IN (3,5" Jack) vstupu je možné připojit další audio zařízení.

Kompatibilní vozidla:

Volkswagen

  • Golf MK3    1993-1998
  • Jetta MK3    1993-1998
  • Passat B4    1993-1998

Kompatibilní rádia:

  • Gamma IV 

 Velikost
Žádné dokumenty
  • Nové příspěvky mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Související