CNB TECHNOLOGY INC.

cnb

Nové technologie a nejlepší kvalita. Společnost, která zaměřuje úsilí na rozvoj nových technologií a vytváření nových hodnot. Společnost připravena a ochotna stát se nejlepší v oblasti výroby kamerových systémů.

Vnímá požadavky svých zákazníků jako plnohodnotných partnerů a chce být uznávaným lídrem na trhu navzdory současnému silnému konkurenčnímu boji. Team společnosti ví, že komunikace s každým článkem  - od distributora po konečného uživatele  –  je rozhodující pro návrh nového produktu. Předem plánuje, investuje do výzkumu  vývoje a navrhování výrobků s nejvíce inovativními funkcemi.

Výrobní teamy jsou zaměřeny na politikou nulové tolerance selhání produktů a chyb. Do produktového portfolia společnosti patří boxové kamery, dome kamery, speed dome kamery, kamery s IR přísvitem, průmyslové kamery, PC-báze a DVR.

Za posledních sedm let společnost nepřetržitě rostla, dosahovala rekordních prodejů a stala se jedním z předních výrobců bezpečnostních kamer a vývozcem. Neustále investuje obrovské množství příjmů do výzkumu a vývoje, i do marketingových a prodejních poboček, poskytuje kontinuální prodej, servis a podporu pro zákazníky v zámoří v USA, Číně a Evropě.

TSS Group disponuje kompletní nabídkou kompaktních i dome  analogových kamer CNB a analogovými záznamovými zařízeními od 4 do 16 kanálů této značky. Nabízí také centrální monitorovací systém pro 64 serverů, 4 klienty a 2 monitory.