Měnič napětí 24V/230V SP300-24V
ELTA | SP300-24V
Měnič napětí 24V/230V 300W
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Měnič napětí 24V/230V 300W
Použití:
K napájení přenosných počítačů, radií, malých TV, video, svítidel, ventilátorů,atd.
Specifikace:
  • Vstupní napětí: 20-30V DC
  • Vstupní plné proudové zatížení: 15A
  • Pohotovostní vstupní proud : méně než 0,18A
  • Výstupní napětí : AC : 230V +/- 5%,modifikovaná sinusoida
  • Výstupní frekvence : 50Hz
  • Dlouhodobý výkon : 300W
  • Špičkový, krátkodobý výkon : 900W
  • Účinnost : 90%
  • Automatické vypnutí při poklesu napájecího napětí : 20+/- 0,5V DC
  • Signalizace při poklesu napájecího napětí : 21 +/- 0,5V DC
  • Tepelná ochrana : 60 +/- 5 st C
  • Ochrana před zkratováním : ano
  • Ochrana proti přetížení : ano
  • Ochrana před záměnou napájení 12 / 24V - ano
  • Ochrana polarity napájení ( baterie ) - ano pojistkou
  • Pojistka : 25A - 1 ks
  • Rozměry: 155x73x73mm
  • Hmotnost : 0,9 kg
Pokud invertor nepracuje správně, může být několik důvodů:
  • slabý kontakt - očistěte kontakty
  • Invertor nemá napájení - zkontrolujte pojistky ve vozidle nebo zkontrolujte přívodní vodiče
  • Pojistka je vypálená - vyměňte pojistku za ekvivalentní
  • Při vyšším zatížení vzniká pokles výstupního napětí - snížte zátěž pod 150W