Novinky • 16.05.2023

Termokamery Avigilon dostanou (nejen) vás

Ochrana perimetru rozsáhlých objektů i v oblastech se špatnou viditelností. Termokamery Avigilon H5A v sobě kombinují špičkovou videoanalýzu nové generace s výkonnou technologií pro snímání tepla. Kamery díky tomu vidí i v nejnáročnějších podmínkách (nevadí ani kouř, mlha nebo listí) a samozřejmě také v úplné tmě. Tato univerzální kamera dokáže detekovat přítomnost a pohyb osob a vozidel, které by jinak běžné kameře mohly uniknout. K dispozici bude také detekce horkých míst nebo přehřívajících se objektů.

 H5A termokamery avigilon

VÝHODY TERMOKAMER SÉRIE H5A

Vidí více i při špatné viditelnosti
 
Náročná prostředí vyžadují výkonné řešení. Termokamery série H5A vám umožní vidět během tmy, přes kouř, mlhu, listí a další vizuální překážky za jediným účelem – pro dokonalejší ochranu perimetru i na velké vzdálenosti.
 
Zkraťte dobu odezvy pomocí videoanalýzy využívající umělou inteligencí
 
Termokamery H5A přichází s novou generací videoanalýzy a vylepšenou detekcí a klasifikací objektů. Proaktivně upozorňuje i na potenciálně kritické události, ale zároveň se snaží minimalizovat falešné poplachy.

 

H5A termo kamera

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ TERMOKAMERY AVIGILON H5A

ZÁRUKA 5 LET

Avigilon stojí za kvalitou tohoto produktu s 5letou zárukou, která je v tomto odvětví vedoucí.
 

FIPS 140-2 Level 3

Certifikace vztahující se k zabezpečení zpracovávaných dat. Tyto certifikace mohou být vyžadovány ze strany státních organizací nebo soukromým subjektů s vysoce nastavenými bezpečnostními standardy pro práci s osobními údaji.
 

TECHNOLOGIE H.264 A H.265 HDSM SMARTCODEC™

Kombinuje nejnovější kompresní technologie pro maximalizaci šířky pásma a úspory úložného prostoru.
 

VIDEOANALYTIKA NOVÉ GENERACE

Díky rozšířené klasifikaci objektů rozpozná více objektů s vyšší přesností, má rychlejší reakce a problémem nejsou ani přeplněné scény.
 

ONVIF® KOMPATIBILNÍ

Soulad s profily ONVIF S a T umožňuje snadnou integraci se stávajícími infrastrukturami ONVIF, zatímco soulad s Profilem G podporuje vyhledávání, přehrávání a pořizování záznamů a Profil M umožňuje křížovou funkčnost s analytickými řešeními třetích stran.
 

ALARMY

Možnost nastavit vyvolání alarmu při dosažení určité povrchové teploty objektů pod/nad definovanou hodnotou nebo pokud dojde k abnormálním změnám teploty během definovaného časového období. Tato funkce bude dostupná v průběhu 2. čtvrtletí roku 2023.
 

ZABEZPEČENÍ FIRMWARU (tzv. SECURE BOOT)

Poskytuje ochranu před útočníky tím, že zajišťuje, aby se kamery spustily pouze s bezpečným a důvěryhodným firmwarem od společnosti Avigilon a nespustily se s nedůvěryhodným firmwarem třetích stran.
 

OCHRANA PŘED VODOU, KOROZÍ, PRACHEM A NÁRAZEM

Certifikace NEMA 250 typ 4X, krytí IP 66 / IP 67 a IK 10 pro optimální ochranu před vodou (např. deštěm, mlhou, sněhem), korozí, prachem a nárazem resp. mechanickým poškozením.
 

ŠIROKÝ ROZSAH PRACOVNÍCH TEPLOT

Pracuje nepřetržitě I při extrémních teplotách, které se mohou pohybovat v širokém rozpětí od -40 °C do +65 °C.