Multimediální rádio ROAD ROVER - RR-VW 01
Zajímavosti • 01.11.2014

Multimediální rádio ROAD ROVER - RR-VW 01

MULTIMEDIÁLNÍ RÁDIO ROAD ROVER - RR-VW 01

RR-VW 01Velké množství našeho úsilí ve spojení se silným týmem inženýrů a vývojářů ve společnosti ROAD ROVER přineslo na podzim roku 2013 své ovoce v podobě nového přírůstku do sortimentu společnosti TSS Group. Horkou novinkou na studený podzim se stalo multimediální autorádio pro vozy volkswagen group RR-VW 01.

Společnost ROAD ROVER patří mezi světových výrobců multimediálních systémů a jejich neustálý vývoj pomáhá implementovat nejnovější technologie do interiérů Vašich vozidel. Výrobní závody na ploše 30 000 m2 a vlastní tým více než 200 inženýrů má za úkol vývoj a výrobu specializovaných multimediálních systémů se zaměřením na nejvyšší kvalitu .

Model RR-VW 01 se v základě vyznačuje kvalitním dílenským zpracováním a zvukovým procesorem který potěší i ucho znalce kvalitního zvuku. Mezi největší devizu však rozhodně patří jeden z nejrozšířenějších operační systémů na světě , systém ANDROID . Díky němu je uživatelské prostředí účelné, přehledné a vytváří z Vašeho auta kancelář na kolech , v níž vybavíte nejen všechny své maily, hovory , zda sms zprávy, ale ve které si také užijete spoustu zábavy s přehráváním filmů či hudby ve všech nejpoužívanějších formátech . Samozřejmostí je i navigační systém s mapami celé Evropy a možnost použití jakýchkoliv aplikací z GOOGLE obchodu. Všechny tyto funkce doplňuje podpora originálních komfortních funkcí vozidla, jako například ovládání pomocí multifunkčního volantu , zobrazování továrních parkovacích senzorů , zda přehledný zobrazovač funkcí automatické klimatizace .

RR-VW 01Naše dosavadní recenze a názory našich obchodních partnerů řadí ROAD ROVER RR-VW 01 na vrchní příčky v poměru kvality, výkonu a ceny, což nás jednoznačně utvrzuje v tom, že vynaložené úsilí mělo smysl, a že značka ROAD ROVER zaujme pevné místo v našem sortimentu.
Už teď usilovně pracujeme na tom, abychom v blízké budoucnosti mohli rodinu ROAD ROVER rozšířit o další modely, ale také o nové funkce, které budou posouvat hranice multimédií vždy napřed .