DAHUA

 

 

PŘEDNÍ SVĚTOVÝ VÝROBCE CCTV  |  6000 ODBORNÍKŮ

ŠIROKÉ PORTFOLIO A MOŽNOSTI VYUŽITÍ PRODUKTŮ

ŠPIČKOVÁ KVALITA A DESIGN  |  ORIENTACE NA ZÁKAZNÍKA

VÝVOJ V OBLASTI ZABEZPEČENÍ  |  PERFEKTNÍ SERVIS

VÍCE NEŽ 660 PARTNERŮ  |  EXPORT DO 180 ZEMÍ

800 PATENTŮ  |  20 VLASTNÍCH VYNÁLEZŮ

OBRAT 882,2 MIL. EUR

 

Za posledních 15 let pracovala na výzkumu výrobků a navrhuje design špičkových technologických zařízení. Dahua se ujala vedení prostřednictvím 8kanálového digitálního videorekordéru v roce 2002 a následně přes 16kanálový digitální videorekordér v roce 2003. V současnosti určuje trend v oblasti vývoje digitálního videorekordéru a stále je No.1 značka v Číně.

Dahua vybudovala obchodní a servisní sítě po celém světě. Společnost má pobočky v Číně, Asii, Severní a Jižní Americe, Evropě, Oceánii, Africe i Austrálii. 

V roce 2011 Dahua spustila prodej zcela nové generace DVR založené na platformě N6 (N6 platforma přijme dual-core čip). Jakmile vstoupila tato DVR na trh, přicházely pozitivní ohlasy od distributorů a zákazníků z celého světa. Společnost začala produkovat i první plně D1 32kanálový DVR. Kromě daných produktů, klade Dahua velký důraz také na výzkum a vývoj kamer, jako jsou IP kamery (od 1,3 megapixelu až 5,0 Mpx) a Effie kamery (700TVL). Výrobky společnosti Dahua prošly certifikací ISO 9001 systému managementu jakosti a některými mezinárodními certifikacemi, jako UL, CE, FCC. Výrobky se prodávají v Evropě, Americe, Japonsku, stejně jako na Thajwanu a jsou široce využívány pro zabezpečení v mnoha projektech, např. v bankovnictví, veřejné bezpečnosti, energetických zdrojích, u inteligentních budov a v dopravě.
 

PRODUKTOVÉ PORTFOLIO DAHUA - TSS GROUP

 

Dahua zaměstnává asi 800 inženýrů. Každý rok investuje 10 % z prodejních příjmů na výzkum a vývoj. Marketingová strategie je orientována na požadavky trhu a udržení spolupráce vedení, průběžně se věnuje rozšíření trhu a propagace, rozvoji zákazníků, zvyšujícímu menu značky a pověsti společnosti. Perfektní servis systému i služby jsou zárukou pro splnění požadavků zákazníků. Dahua zřídila síť pro poprodejní služby po celé zemi. Kvalifikovaní a zkušení servisní odborníci poskytují nejrychlejší a nejlepší služby pro své zákazníky. Navíc Dahua provádí poprodejní služby prostřednictvím pravidelných školení u zákazníků.

Společnost TSS Group spolupracuje se společností Dahua v oblasti distribuce IP kamerzáznamových zařízení a příslušenství.

 

 

VÝBĚR REALIZOVANÝCH PROJEKTŮ DAHUA:

PŘEHRADA TŘI SOUTĚSKY


ČÍNA - OLYMPIJSKÉ HRY 2008


SHANGHAI WORLD EXPO


MOSKEVSKÝ KREML


LONDÝNSKÉ METRO


LETIŠTĚ CHARLESE DE GAULLA - PAŘÍŽ


 

 

SEZNAMTE SE S DAHUA TECHNOLOGY PODROBNĚJI:


VIDEO ANALÝZA OBSAŽENÁ V DAHUA KAMERÁCH ECO-SAVVY 2 A ULTRA SMART SÉRII
VIDEO DOMOVNÍ TELEFONY DAHUA
PŘÍKLADY ŘEŠENÍ DOVOVNÍCH TELEFONŮ
DAROVÁNÍ PROFESIONÁLNÍHO KAMEROVÉHO SYSTÉMU FAKULTNÍ NEMOCNICI V BRNĚ!
PROFESIONÁLNÍ SÍŤOVÉ NASTAVENÍ JEDNÍM KLIKEM!
HEAT MAPY - DAHUA INTELIGENTNÍ ANALÝZA PRO RETAIL
PROČ SI VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
KOMPLETNÍ ZABEZPEČENÍ OD SPOLEČNOSTI DAHUA PRO RODINNÝ DŮM
MOBILNÍ KAMEROVÝ SYSTÉM

DAHUA - NOVÉ KAMERY S ROZLIŠENÍM 4K