Filter

Typ produktu

Výrobce

Konstrukce

Příslušenství

Systém

Modelový řád

Frekvence

Prostředí

Počet ovládaných dveří

Krytí

Typ turniketu

Entry

Pod značkou Entry v naší nabídce naleznete:

  • přístupové systémy
  • přístupové turnikety
  • detektory kovů
  • docházkové systémy
  • stravovací systémy

Přístupové systémy

Přístupové a docházkové systémy od společnosti Entry pro elektronické otevírání dveří a jednoduché zpracování docházky s ověřováním uživatele pomocí RFID karty nebo biometrických údajů. Hlavním výrobcem zastoupeným pod značkou Entry je ZKTeco.

Přístupové turnikety

Jednostranné a oboustranné turnikety Entry pro řízení přístupu, docházky a evidence průchodu osob. Nabízíme také turnikety od výrobce TANSA.

Detektory kovů

Detektory kovů jsou určené pro ostrahu přísně střežených lokalit. Rámový detektor Entry je možné nastavit na vestavěném dotykovém displeji a zvolit několik druhů citlivostí pro různé zóny detekce uvnitř rámu. Pro obsluhu je k dispozici ruční i detektor.

Docházkové systémy

Zařízení a software pro správu docházky zajišťuje intuitivní zpracování docházky. Software docházky umožňuje rychlý náhled odpracovaných hodin a přesčasů, online kontrolu přítomnosti zaměstnanců a záznam docházky pomocí biometrické čtečky. Systém nabízí neomezenou rozšiřitelnost v rámci počítačové sítě a dodatečnou kontrolu díky zabudované kameře v terminálu. Nechybí ani možnost exportu dat do různých mzdových systémů.

Stravovací systémy

Upravený software EDO našel uplatnění pro stravovací systémy, kde se strávník identifikuje RFID kartou. Produkt je možné dodat jako samostatné řešení, nebo jako plugin do softwaru EDO. U objednávkového systému bylo nutné zajistit identifikaci strávníka a vytvořit přehledné rozhraní, kde lze snadno a rychle zvolit objednávku. Interní vývoj zdrojového kódu a zkušený tým programátorů umožňují stávající systém přizpůsobit novým požadavkům na rozšíření funkčnosti se zachováním standardů spolehlivosti a jednoduchosti obsluhy.

QR kód jako řešení

Softwarový generátor QR kódů je určen pro penziony, fitness centra a všude tam, kde by nebyla pro provozovatele rentabilní pozice recepčního a nepřinášela by mu další přidanou hodnotu. Nabízené řešení vygeneruje a odešle QR kód jeho uživateli, který ho může následně používat po omezenou dobu nebo na konkrétní počet vstupů. Správce přes software může vstupy "dobíjet" nebo změnit. Nechybí ani možnost doplnit systém o kameru pro ověření, zda QR kód používá pověřená/oprávněná osoba.

314 produktů