OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Bc. Martin Šalplachta
Prodej a odbyt 
pobočka Brno
tel.: +420 514 514 265 
mobil: +420 734 200 506
e-mail: salplachta@tssgroup.cz 

Dana Pokorná
Prodej a odbyt
pobočka Praha
tel.:    +420 273 134 623     
mobil: +420 770 123 455 
e-mail: pokorna@tssgroup.cz

Petr Zetík
Prodej a odbyt
pobočka Zlín
tel.: +420 514 514 249
e-mail: zetik@tssgroup.cz

Monika Čekanská
Prodej a odbyt
pobočka Ostrava
tel.: +420 514 514 275 
mobil: +420 778 446 409
e-mail: cekanska@tssgroup.cz 

Pavel Pelc
Prodej a odbyt autopříslušenství
pobočka Brno

mobil: +420 514 514 274
e-mail: pelc@tssgroup.cz

Jakub Žák
Prodej a odbyt 
Zabezpečení objektů
tel.: 
+420 514 514 279
mobil: +420 733 123 319
e-mail: zak@tssgroup.cz

 

   

 

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽEŘI

Jan Erazim
Regionální obchodní manažer
Zabezpečení objektů
PRA, SČ, ÚS, LB, KH
mobil: +420 734 200 505
e-mail: erazim@tssgroup.cz


Radim Pecza

Regionální obchodní manažer
Zabezpečení objektů
OL, MS, PA
mobil: +420 734 200 501 
e-mail: pecza@tssgroup.cz 

Vít Struhelka
Regionální obchodní manažer
Zabezpečení objektů
ZL, JM, VY
mobil: +420 731 508 099
e-mail: struhelka@tssgroup.cz

 

Tomáš Talpa
Regionální obchodní manažer
Zabezpečení objektů
ÚS, LIB, KH, SČ
mobil: +420 770 143 553
e-mail: talpa@tssgroup.cz

Richard Spousta
Regionální obchodní manažer
Zabezpečení objektů
JČ, SČ, KV, PL, PRA
mobil: +420 730 516 101
e-mail: spousta@tssgroup.cz

Ing. Martin Engl
Regionální obchodní manager
Zabezpečení objektů
JM, VY
mobil: +420 770 199 399
e-mail: engl@tssgroup.cz

Marcel Sedlář
Key account manažer pro ČR
Zabezpečení vozidel
mobil: +420 739 477 942
e-mail: sedlar@tssgroup.cz

Jaroslav Hodan
Regionální obchodní manažer
Zabezpečení vozidel
PRA, SČ, ÚS, KV, PL, JČ
tel.: +420 514 514 255     
mobil: +420 770 196 207 
e-mail: hodan@tssgroup.cz

Martin Iroušek
Regionální obchodní manažer
GPS monitoring
Praha a střední Čechy
mobil: +420 773 071 530
e-mail: irousek@tssgroup.cz