Filter

Výrobce

Příslušenství

PANDORA

Pandora je značka ruského experimentálního inženýrství, které se již více než 10 let věnuje vývoji a výrobě zabezpečovacích systémů pro vozidla. Ruský autoalarmový trh je největší na světě, v drsných enviromentálních a sociálních podmínkách je nutností zabezpečit vozidlo. Statistiky trestná činnost ukazuje, že náš domácí trh má největší podíl krádeží automobilů po celém světě. Pandora je hrdě  představuje celou řadu nejlepších produktů na mezinárodních trzích.

Naší motto je poctivý a čistý obchod, a kvalitní a tvrdá práce na neustálém zlepšování se. Zisky z prodeje reinvestujeme do zlepšení našich zařízení a obnovení výrobního sortimentu. Usilujeme o autonomii a kratší výrobní cykly, protože umožňují nejrychlejší implementaci nových nápadů v oblasti designu.

Pandora oddělení výzkumu a vývoje se skládá z nejlepších inženýrů, programátorů a designérů Ruska, příležitost nabízí, jak mladým tak i starším lidem, kombinují tradičně spolehlivé sovětské inženýrství s nejmodernější technologií, aby vypracovala důmyslné elektronické návrhy.

73 produktů