Paradox NV37MR-868 vnější bezdrátový záclonový detektor
| NV37MR-868
Parametry
Detektory Bezdrátové snímače, Bezdrátové, PIR, PET, Antimasking
Typ produktu Snímače a detektory
Modelová řada Paradox Magellan, Digiplex, Spectra
Systém Paradox
Výrobce Paradox
Pro systém Spectra, Magellan, Digiplex
Dosah detekce Záclonový
Stupeň zabezpečení Grade 2
Moduly a expandéry Bezdrátové moduly Paradox 868 MHz
Umístění Venkovní
Hmotnost 0.166 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua NVR4216 záznamové zařízení
Záznamové zařízení pro IP kamery, umožňující záznam 16 kamer. Pro záznam slouží vnitřní ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
NVR4216
Avigilon 2.0C-H6SL-BO1-IR 2 Mpx kompaktní IP kamera
Skladem
2.0C-H6SL-BO1-IR
Dahua PFA105 Hliníkový držák pro fisheye kameru
Skladem
PFA105
Archiv
ic audio DL-S 25-130-T plus-EN54 stropní reproduktor
Stropní dvojpásmový reproduktor 25 W / 100 V s protipožárním krytem, moderním vzhledem, magnetickým úchytem mřížky, ...