Filter

Typ produktu

Detektory

Příslušenství

Systém

Typ technologie

Typ provedení

Typ hlásiče

SD3

Nejúspěšnější dodavatel EPS ve Francii. Společnost vznikla spojením společností FARE, SEFI, DELTA ERRE a SESSY. Historie zmíněných společností sahá až do roku 1970. První zmínka o SD3 je z roku 2002. Centrum společnosti je ve městě Dadonville, kde je situovaná i výrobní hala.

Jen výrobní prostory zabírají 1700m2. Na stejném místě se nachází i vývojové a distribuční centrum. V sortimentu SD3 naleznete vše potřebné k sestavení systému elektronické požární signalizace pro instalace všech rozměrů a požadavků zákazníků.

Samozřejmostí jsou konvenční a adresovatelné hlásiče požáru pro optickou nebo teplotní detekci. K detekci lze využít hlásiče nebo nasávací systémy. Detektory lze umístit do venkovního i výbušného prostředí. Pro speciální aplikace lze analyzovat i nebezpečné a výbušné plyny.

Sortiment nabízí vše potřebné od detektorů, vedení, řídících jednotek, signalizačních zařízení, software, rozšiřujících I/O karet, napájecích zdrojů, testerů a jednoduchého nouzového zvukového systému. Zajímavou referencí, která dokazuje sílu řešení od SD3 je požární zabezpečení Univerzity ve městě Tripoli v Libyi, kde 8000 detektorů řídí 35 ústředen HEPHAIS 1600.

196 produktů