ERBU. Seznamte se prosím...
Novinky • 04.10.2023

ERBU. Seznamte se prosím...

Kde se vzala značka ERBU?

Za značkou ERBU stojí tým specialistů společnosti TSS Group, kteří se v oblasti zabezpečovacích technologií pohybují více než 20 let. Produkty se značkou ERBU v sobě odráží jejich bohaté zkušenosti s bezpečnostními technologiemi a reprezentují optimální řešení pro jejich koncové uživatele. Ti tak mají prostřednictvím produktů ERBU značně jednodušší cestu při hledání řešení s nejlepším poměrem cena / výkon / uživatelský komfort.

Chci si produkty ERBU prohlédnout rovnou v katalogu...

 

Jak se zorientovat v aktuální nabídce – stručný popis produktových řad

 

IP kamery – dostupné produktové řady PRO | PLUS | EVO | ELITE | ULTRA

 

PRO

"Odrazový můstek" v rámci rodiny kamer ERBU, který však i přesto dokáže hodně nabídnout. Série PRO je cenově nejdostupnější a je potřeba počítat s tím, že do vínku nedostala umělou inteligenci (AI). Je vybavena "pixelovou" Motion Detection neboli detekcí pohybu.

PLUS

Série PLUS se už umělou inteligencí pochlubit může. Díky funkci ochrany perimetru pohlídá třeba hranice firemního areálu nebo plot se sousedem. Ve výbavě jí nechybí ani Smart Motion Detection neboli chytrá detekce pohybu.

EVO

V případě série EVO se zákazník může těšit na vůbec nejlepší poměr ceny a výkonu. Kamery z této nejpočetnější série jsou vybaveny vyspělou umělou inteligencí a samozřejmě ani jim díky tomu nechybí funkce ochrany perimetru nebo detekce pohybu Smart Motion Detection.

ELITE

Kamery ELITE mají o něco vyšší ambice a nebojí se ani náročnějších úkolů. V jejich případě už umělá inteligence poskytuje širší spektrum funkcí a k ochraně perimetru přibyla navíc klasifikace objektů, počítání osob a kamery lze použít i k detekci obličeje.

Série ELITE 3 umožňuje získávat z obrazu cenná metadata o snímaných objektech.

ULTRA

ULTRA je řada nonplusultra. :) Jedná se o vrcholnou řadu našlapanou funkcemi. V sérii ULTRA se zabydlely kamery určené pro profesionální instalace. Umí číst registrační značky vozidel (ANPR), maskovat objekty, rozpoznávat obličeje osob a získávat další metadata přímo z obrazu. Samozřejmě ani v tomto případě nechybí funkce ochrany perimetru klasifikace objektů, počítání osob nebo detekce obličeje. Všechny tyto funkce jsou dostupné díky pokročilým algoritmům umělé inteligence, kterými jsou kamery řady ULTRA vybaveny.

 

Síťová záznamová zařízení NVR – dostupné produktové řady PRO | PLUSELITE | ULTRA

 

PRO

Řada PRO označuje síťová záznamová zařízení (NVR), která jsou cenově nejdostupnější. Pokud k NVR řady PRO připojíte kameru s funkcí Smart Motion Detection, záznamové zařízení tuto funkci podporuje také.

V případě zařízení řady E-N-AIxx-x PRO je i samotné NVR vybaveno funkcemi založenými na umělé inteligenci.

PLUS

Naše nejrozšířenější řadou nese název PLUS. Jedná se o záznamová zařízení podporující analytické funkce v kamerách jako například ochrana perimetru, Smart Motion Detect, detekce obličeje, počítání osob a heatmaps/teplotní mapy zpracovávané kamerou.

ELITE

Záznamová zařízení ELITE uspokojí i velmi náročné uživatele. U kamer podporuje funkce ochrany perimetru, detekci a rozpoznávání obličeje, získávaní metadat z obrazu, počítání osob, Smart Motion Detection, inteligentní IVS funkce, heatmaps a nechybí ani funkce čtení registračních značek (ANPR).

Prvky umělé inteligence jsou vybavena zařízení verze E-N-AIxx-x ELITE.

ULTRA

Stejně jako v případě kamer stojí i v případě záznamových zařízení řada ULTRA "nejvýš" a je vhodná pro nejrozsáhlejší instalace. I v tomto případě je k dispozici podpora pro velmi široké spektrum AI funkcí z kamer, tj. inteligentní IVS funkce, detekce obličeje, počítání osob, heatmaps, čtení registračních značek (ANPR) a další.

 

Naming rules aneb jak poznat "tu pravou" ;)

 

Následující schémata vám pomohou "dešifrovat" a lépe pochopit označení produktů ERBU.