Novinky • 16.05.2023

Nová generace univerzálních kamer Avigilon H6SL

Všestranné a výkonné – takové jsou kamery Avigilon z nové generace nesoucí označení H6SL. Kamery jsou vybaveny funkcí Video Analytics nové generace, která proaktivně zjišťuje krizové resp. kritické situace a poskytuje tak vynikající situační povědomí o snímané lokalitě. Tyto flexibilní kamery jsou dostupné v kompaktním nebo dome provedení a hodí se pro venkovní i vnitřní použití v širokém spektru oblastí lidské činnosti (komerční / státní objekty, vzdělávání, maloobchod, gastronomie).

H6SL kamery avigilon

H6SL kamery avigilon

VÝHODY KAMER SÉRIE H6SL

Vysoká obrazová kvalita i při komplikovaném osvětlení
 
Monitorujte ve vysokém rozlišení díky rychlejším zobrazovacím procesorům a špičkovým snímačům řady kamer H6SL. V oblastech s vysoce kontrastním osvětlením poskytují kamery ostrý obraz díky velmi širokému dynamickému rozsahu. Adaptivní IR přísvit a jeho možnosti vám umožní jasně vidět i při slabém osvětlení.
 
 
Rychlejší vyhodnocování pomocí nástroje Analytics s podporou AI
 
Reagujte na kritické události rychleji než kdykoli předtím s novou generací analýzy videa s vylepšenou detekcí a klasifikací objektů, kterou doplňuje detekce neobvyklé aktivity (UAD) pro označení atypických událostí.
 
 
 Efektivní využití šířky pásma
 
Řada kamer H6SL využívá výrazně vylepšenou správu šířky pásma, než tomu bylo doposud. To umožňuje dosahovat maximální kvality obrazu za všech světelných podmínek s menšími požadavky na šířku pásma.

 

H6SL kamera

PROČ ZVOLIT KAMERY AVIGILON SÉRIE H6SL

ZÁRUKA 5 LET

Avigilon stojí za kvalitou tohoto produktu s 5letou zárukou, která je v tomto odvětví vedoucí.
 

ADAPTIVNÍ IR PŘÍSVIT

Maximalizuje kvalitu obrazu v oblastech se slabým osvětlením nebo v oblastech bez osvětlení.
 

FIPS 140-2 Level 3

Certifikace vztahující se k zabezpečení zpracovávaných dat. Tyto certifikace mohou být vyžadovány ze strany státních organizací nebo soukromých subjektů s vysoce nastavenými bezpečnostními standardy pro práci s osobními údaji.
 

TECHNOLOGIE H.264 A H.265 HDSM SMARTCODEC™

Kombinuje nejnovější kompresní technologie pro maximalizaci šířky pásma a úspory úložného prostoru.
 

OBJEKTIV PRO VĚTŠÍ VZDÁLENOSTI

Možnost volby optimálního objektivu pro zajištění co nejlepšího pokrytí monitorovaného místa.
 

MIKROFON JAKO VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vnitřní dome kameru lze doplnit o mikrofon, který poskytne detailnější informace o dění v monitorovaném prostoru.
 

VIDEOANALYTIKA NOVÉ GENERACE

Detekuje více objektů s rozšířenou klasifikací objektů a vyšší přesností pro rychlejší reakce, dokonce i v přeplněných scénách.
 

ONVIF® KOMPATIBILNÍ

Soulad s profily ONVIF S a T umožňuje snadnou integraci se stávajícími infrastrukturami ONVIF, zatímco soulad s Profilem G podporuje vyhledávání, přehrávání a pořizování záznamů a Profil M umožňuje křížovou funkčnost s analytickými řešeními třetích stran.
 

ZABEZPEČENÍ FIRMWAREM (tzv. SECURE BOOT)

Poskytuje ochranu před útočníky tím, že zajišťuje, aby se kamery spustily pouze s bezpečným a důvěryhodným firmwarem od společnosti Avigilon a nespustily se s nedůvěryhodným firmwarem třetích stran.
 

DETEKCE NEOBVYKLÉ AKTIVITY

Upozorní vás na neobvyklou rychlost a polohu osob a vozidel.
 

OCHRANA PŘED VODOU, KOROZÍ, PRACHEM A NÁRAZEM

Certifikace NEMA 250 Type 4X, IP 66 / IP 67 a IK 10 pro optimální ochranu před vodou (např. deštěm a sněhem), korozí, prachem a nárazem. Odolnost IK 10 se vztahuje na všechny modely; NEMA 250 Type 4X a IP 66 / IP 67  se týká pouze modelů pro venkovní použití.
 

MOŽNOST DOPLNĚNÍ DODATEČNÉ OCHRANY PŘED VLIVY POČASÍ

Venkovní dome kameru lze doplnit o ochranný štít, který ochrání objektiv před deštěm, sněhem a slunečním zářením, které by mohly omezit monitorovací schopnosti kamery.
 

ŠIROKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH

Umožňuje zachytit detaily ve scénách s velmi jasnými i velmi tmavými oblastmi.