Satel aktualizoval mobilní aplikaci pro systémy INTEGRA
Novinky • 04.01.2023

Satel aktualizoval mobilní aplikaci pro systémy INTEGRA

Luboš Bagín

Nové funkce, přívětivé uživatelské rozhraní a podpora hlasových asistentů. Tyto a další funkce nyní naleznete v nejnovější verzi INTEGRA CONTROL.

Systémy INTEGRA a jejich funkčnost se snažíme neustále rozšiřovat. Jedná se o nejpokročilejší řadu zabezpečovacích ústředen dostupných v našem produktovém portfoliu. I proto je dnes INTEGRA něco víc, než "jen" profesionální zabezpečovací systém.

Takto rozsáhlý "ekosystém" se však neobejde bez pokročilých způsobů ovládání a řízení, včetně toho vzdáleného. A právě přicházející verze aplikace INTEGRA CONTROL přináší uživatelům nové možnosti při ovládání a správě svých systémů.

Verze 6.0 přináší zcela novou funkci, díky které si uživatelé mohou vytvářet zástupce pro vybrané funkce. Tyto zástupce lze přidat na domovskou obrazovku, což uživatelům umožňuje provést jejich rychlé spuštění, aniž by museli otevírat aplikaci.

Navíc lze vytvořené zástupce určitých funkcí spouštět také prostřednictvím hlasových asistentů. V této verzi jsme přidali podporu pro dva nejoblíbenější hlasové asistenty – Google Assistant a Siri.

Aplikace INTEGRA CONTROL nyní spolupracuje také s automatizačními aplikacemi. Například můžete nastavit, aby aplikace automaticky navázala spojení s ovládacím panelem, jakmile se vaše zařízení připojí k vaší domácí Wi-Fi síti.

Tato verze softwaru INTEGRA CONTROL přináší více možností pro správu systému a připojených zařízení. Nově mohou uživatelé také více a především samostatně personalizovat nastavení u použitých zařízení, zatímco doposud každá změna vyžadovala zásah proškoleného instalačního technika.

Další novinkou je monitoring spotřeby energie. Uživatelé nyní mohou pohodlně sledovat, kolik energie spotřebují zařízení připojená přes inteligentní zásuvku ASW-200 E.

Uživatelé mají nyní také možnost zjistit aktuální pokojovou teplotu a ovládat termostaty v konkrétních místnostech. Stačí v aplikaci nastavit preferovanou teplotu a o zbytek se již postará ovládací panel.

Od dosavadních uživatelů jsme obdrželi bezpočet postřehů a návrhů týkajících se rozhraní. Tato očekávání jsme chtěli naplnit, a proto jsme přepracovali celkovou podobu aplikace. Nechtěli jsme však žádné velké revoluční změny a zaměřili se především na to, aby byl přechod na nový design bezproblémový pro stávající uživatele. Toho jsme dosáhli díky zachování klíčových navigačních funkcí z předchozí verze aplikace.

V neposlední řadě musíme zmínit doplnění podpory kritických upozornění pro uživatele iOS, díky kterým nezmeškají žádné události vyžadující okamžitou pozornost. Podobná funkce je k dispozici také pro uživatele systému Android a HarmonyOS.

Těší nás, že můžeme našim uživatelům přinášet nové funkce.
Také budeme rádi za vaše recenze a hodnocení v Google Play, App Store a AppGallery.