Zajímavosti • 10.11.2023

Cena primátora města Dubnica nad Váhom putovala do TSS Group

Při příležitosti 830. výročí první písemné zmínky o městě Dubnica nad Váhom, ve kterém sídlí centrála naší společnosti téměř jedno desetiletí, jsme se zúčastnili slavnostního předání ocenění významných osobností, které se výrazně zapsaly do chodu města a obecného povědomí, a tím přispěly k šíření jeho dobrého jména nejen na Slovensku, ale i v dalších koutech světa.

Naše společnost si při slavnostním ceremoniálu převzala Cenu primátora města Dubnica nad Váhom, a to za šíření dobrého jména města doma i v zahraničí, a také za výrazný přínos v oblasti rozvoje průmyslu přímo v Dubnici nad Váhom.

Ačkoli jsme v našem oboru bezpečnostních technologií dobře známí, jako jeden z předních distributorů špičkových produktů pro zabezpečení objektů, vozidel a GPS monitoring, ne každý už ví, že dlouhodobě podporujeme také mnoho aktivit mimo sféru našich obchodních zájmů. Jedná se například o různé sportovní kluby, občanská sdružení nebo jiné veřejně prospěšné projekty v našem domovském městě.

Udělení ocenění si velmi vážíme a děkujeme za něj.Více se o předávání ocenění můžete dočíst také na následujících odkazech:

https://trencin.standard.sk/.../mesto-ocenilo-vyznamne...

https://www.dubnica.eu/.../pri-prilezitosti-830-vyrocia...

Zdroj foto: Ľubomír Chochula

Zdroj foto: ISM Dubnica nad Váhom