Comelit 1454 klientská VIP aplikace
Zajímavosti • 23.09.2015

Comelit 1454 klientská VIP aplikace

Matej Malovec

  • úspora finančních prostředků

  • podpora platformy PC i MAC

  • komunikace přes TCP/IP síť

  • volný pohyb klienta v síti

 

Společnost Comelit uvedla na trh VIP aplikaci pro osobní počítače. Jedná se o program určený jak pro platformu PC, tak i MAC. Software obsahuje všechny funkce, které jsou dostupné u hardwarových řešení top produktů Comelit.

Aplikace umí přijmout příchozí komunikaci z dveřní jednotky a od ostatních uživatelů. Rozhraní aplikace obsahuje navigační ikony menu, přístup k adresáři uživatelů, přístup k externím kamerovým jednotkám a umožňuje vzdálené ovládaní prvků systému.

VIP řešení oceníte nejen při upgrade stávajícího systému, ale i při návrhu zcela nové instalace. Comelit VIP 1454 je ideální pomocník pro domovní komunikaci. Softwarové řešení není vázané na jedno umístění a lze jej libovolně přemístit dle potřeby uživatele. V případě domácího využití se může jednat o komfort, který vám například při nemoci umožní komunikovat s návštěvníky přímo z postele. Absenci pracovníka recepce lze jednoduše vyřešit vsunutím malého USB modulu do počítače zastupujícího kolegy a není nutná změna pracoviště. VIP softwarové řešení šetří finance, uspořené nejen na hardwaru, ale i na infrastruktuře potřebné pro provoz systému. Komunikace probíhá přes TCP/IP protokol standardní sítě LAN.