Dar pro Fakultní nemocnici Olomouc
Zajímavosti • 15.05.2020

Dar pro Fakultní nemocnici Olomouc

Dennodenně pomáháme našim zákazníkům s hledáním řešení, jejichž posláním je zvyšování bezpečnosti prakticky ve všech oblastech lidského života. Zároveň si ale také uvědomujeme, že tato řešení nemusí být vždy dostupná pro všechny. Proto jsme na začátku roku začali připravovat projekt, který má za cíl to změnit, a je postaven na spolupráci TSS Group se svými obchodními partnery.

V tomto případě jsme spojili síly s olomouckou společností MERIT GROUP a společně zrealizovali kamerový systém menšího rozsahu pro potřeby Fakultní nemocnice Olomouc, který od poloviny dubna pomáhá při péči o malé pacienty na tamní Dětské klinice.

Jeho přínos je při současných přísných epidemiologicko-hygienických podmínkách obrovský. „Na JIP lůžkách vyčleněného infekčního oddělení jsou v těchto dnech umístěné děti, které vyžadují intenzivní péči a je u nich nutné vyloučit infekci COVID-19. Díky kamerovému systému jsou zdravotníci lépe informováni o stavu dětí a jejich případných potřebách. Sestřičky jsou se systémem moc spokojené a jsou moc rády, že jej budou mít k dispozici i v budoucnu při běžném provozu,“ konstatovala vrchní sestra Dětské kliniky Mgr. Světlana Kašubová.

Zatímco společnost TSS Group darovala veškerou potřebnou techniku, o rychlou instalaci se postarala firma MERIT GROUP a celý systém tak mohl v co nejkratším čase začít sloužit jeho uživatelům. "Díky úspěchům naší firmy už řadu let směřujeme podporu hned do několika různých oblastí. Pomáháme peněžitými i hmotnými dary a když je to potřeba, nebojíme se přiložit ruku k dílu. Jsme rádi, když můžeme okruh těchto aktivit rozšířit a více tak zpřístupnit moderní bezpečnostní technologie. Navíc v těchto dnech je solidarita a schopnost pomáhat druhým možná ještě důležitější než v časech, když jsme projekt vymýšleli," uvedl ředitel společnosti TSS Group Branislav Rojko.

Náš projekt je aktuálně časově neomezený a my věříme, že k uvedené první společné realizaci přibydou časem i další.

Víte o instituci nebo zařízení, kde by ocenili zabezpečovací nebo kamerový systém?
Dejte nám prosím vědět na e-mail pomahame@tssgroup.cz a my budeme rádi pomáhat i nadále.
Více informací naleznete zde (dostupné pouze po přihlášení).