Darování profesionálního kamerového systému Fakultní nemocnici v Brně
Zajímavosti • 09.06.2015

Darování profesionálního kamerového systému Fakultní nemocnici v Brně

Eva Porubanová

 
 


 

Mezi jeden z nejdůležitějších úkolů Fakultní nemocnice v Brně patří společně s léčbou i poskytování pocitu bezpečí a absolutní ochrana svých pacientů po všech stránkách. Právě to dalo impuls naší společnosti TSS Group. Rozhodli jsme se ve spolupráci s druhým největším výrobcem kamerových systémů na světě - Dahua Technology a za podpory firmy Trade FIDES, a.s., která poskytla k tomuto účelu projekt, předat Fakultní nemocnici v Brně dar v hodnotě 1 500 000 Kč. Kompletní špičkový kamerový systém se díky svým kvalitám stane velkým přínosem nejenom pro ochranu osob, ale i majetku a všech prostor nemocnice. Souhrnný počet darovaného zboží obsahuje 64 ks IP kamer s Full HD LCD monitory a 1 ks PC určeného k monitorování všech kamer.

 

 

Mezi podstatné výhody, které poskytne nemocnici profesionální monitorovací systém, patří:

  • možnost získat vysoce kvalitní obraz díky 3 Mpx kamerám
  • zobrazení detailů v živém obraze díky vysokému rozlišení kamer
  • viditelný obraz v noci přepnutím kamery do nočního režimu spuštěním IR přísvitu
  • přiblížení obrazu až do 300 m pomocí PTZ kamer, což v kombinaci s Full HD zajistí 30násobný optický zoom

 


 

"Fakultní nemocnice Brno se až 4x do týdne potýká s agresivním až konfliktním jednáním, které musíme řešit. Současný analogový kamerový systém není schopen kvůli nízkému rozlišení rozeznat detaily, které jsou pro policii nezbytné k usvědčení pachatele. Díky tomuto daru budeme nyní schopni efektivně zabezpečit nemocniční objekt, zajistit ochranu budov a především pacientů," sdělila nám při předání daru Mgr. Mgr. Anna Mrázová, tisková mluvčí FN Brno.

 
 
 
 
 
 

 "Získali jsme daleko operativnější a profesionálnější systém. Díky tomuto daru bude Fakultní nemocnice Brno lépe chráněná a zároveň snížíme náklady, protože celý systém jsme schopni spravovat sami. Chtěl bych poděkovat za tento dar a doufám, že se příklad této ochrany nemocničních objektů rozšíří na celý Jihomoravský kraj," řekl během jednání ředitel FN Brno MUDr. Roman Kraus, MBA.

 


 

2x foto: http://www.fnbrno.cz


 

zdroj: http://www.b-tv.cz/