Keetec BLADE
Zajímavosti • 07.12.2022

Keetec BLADE

Divoké časy. Takto by se rozhodně dalo nazvat období, ve kterém všichni žijeme už skoro dva roky. Pandemie COVID-19, ale i kritická situace na trhu s polovodičovými součástkami. To všechno se bez varování přiřítilo i do našich soukromých, ale i pracovních životů a byli jsme nuceni tomu čelit.

Ve smyslu hesla „Co tě nezabije, to tě posílí“ jsme se u nás v TSS pustili do tvrdé práce na překonání nových překážek. Nebyla to lehká úloha, ale výsledkem je, že jako jediný výrobce autoalarmů v Evropě jsme schopní představit úplně nový autoalarm splňující všechny požadavky moderního trhu.

  

Představujeme nejnovější autoalarm z dílny TSS GROUP - Keetec BLADE

 

AUTOALARM NA PŘÁNÍ

Jedny z nejdůležitějších věcí při vývoji dobrého autoalarmu jsou:

  • Intenzivní naslouchání požadavkům profesionálních montážníků.
  • Neustálé sledování trendů výrobců vozidel a samotných zákazníků.
  • Starostlivým zvážením všech požadavků a jejich následným aplikováním do nového systému tak dokážeme vyvinout zařízení pro profesionální zabezpečení vozidel a zároveň zefektivnit proces samotné montáže.

Výsledkem je tak zařízení pro pokročilou úroveň zabezpečení, které je zároveň jednoduché na montáž a obsluhu.

 

PIN TO DRIVE

Časy kdy „obyčejný“ autoalarm dokázal spolehlivě ochránit auto před krádeží nebo vloupáním jsou už dávno pryč. Zloději a vykrádači aut se bohužel s měnící se dobou přizpůsobili a odhalili slabiny v zabezpečení nejnovějších vozidel. Nejvíce vozidla s tzv. „bezklíčovým“ ovládáním tak trpí velmi nízkou úrovní ochrany.

Řešením je dodatečná autorizace majitele při odemknutí nebo nastartování vozidla. Autoalarm Keetec BLADE přináší i volitelnou funkci, při které je odemknutí nebo nastartování vozidla podmíněné zadáním unikátního PIN kódu, prostřednictvím tlačítek na multifunkčním volantu. V blízké budoucnosti také bude možné systém Keetec BLADE doplnit o elegantní autorizační přívěsky, které také dokáží plnit vzpomenutou funkci a to dokonce v „bezkontaktním“ režimu „Hands-free“.

 

NA VELIKOSTI OPRAVDU ZÁLEŽÍ

Výbava dnešních moderních vozidel v sobě snoubí množství technologií a s nimi spojené enormní množství zařízení, které se skrývají pod palubními deskami. Najít tak místo pro umístění dalšího zařízení, které bude ukryté hluboko v útrobách palubní desky, se tak stává čím více složitější úlohou. Tým našich vývojářů se proto zaměřil právě na minimalizaci rozměrů samotné řídící jednotky. Výsledkem je jeden z nejmenších autoalarmů ve své třídě na trhu.

 

MONTÁŽ NIKDY NEBYLA JEDNODUŠŠÍ

Proces montáže zabezpečovacího systému pro vozidla se v podstatě skládá ze dvou částí. Připojení zařízení k vozidlu a nastavení zařízení pro komunikaci s konkrétním vozidlem. Rychlost procesu připojení zařízení k vozidlu je možné ovlivnit zručností samotného montážníka. Rychlost samotného nastavení je však přímo úměrná kvalitě a přehlednosti nastavovacího rozhraní.

Jednoduchost, přehlednost a intuitivní ovládání tak byly naše hlavní cíle pro vývoj softwarové aplikace pro nastavení Keetec BLADE. Výsledkem je intuitivní aplikace pro zařízení s operačním systémem Windows - BLADE Software. Bez nutnosti přídavných programovacích zařízení, bez instalace softwaru nebo „driverů“ je tak možné kompletně nastavit všechny potřebné funkce, aktualizovat software nebo otevřít schéma zapojení pro konkrétní vozidlo.