Letní firemní akce 2019
Zajímavosti • 02.08.2019

Letní firemní akce 2019

Eva Porubanová

Letní firemní akce týmu TSS Group se tento rok konala v úplně novém prostředí, a to v krásné dolině Strážovských vrchů, v rekreačním areálu Podskalie. Věřili jsme, že toto zařízení splní naše požadavky, které byly především vyhnout se rušnému městskému prostředí a užít si „relax“ v panenské přírodě vzdálené od civilizace.

Pro změnu prostředí jsme se rozhodli jednak z kapacitních důvodů a jednak i proto, že jsme chtěli naši akci, jednoduše řečeno, přetvořit na „sportovní den“. Kromě kroků nachozených po rozsáhlém areálu :-) jsme ke sportovním výkonům, po dobu trvání fotbalového zápasu, přidali i jiné sportovně-zábavní aktivity. Zdolání „strastiplné“ překážkové dráhy plné nástrah nepotrápilo snad všechny týmy o nic méně, než udržení rovnováhy na velkém dřevěném kružítku. Mezi zábavnější disciplíny, které bylo těžké splnit především kvůli záchvatům smíchu, patřila slalomová jízda s kolečkem a běh v „trojkalhotách“. „Maxilyže“ pak prověřily důležitou schopnost souhry členů týmu při společném střídání levé a pravé nohy, díky kterému se mělo podařit přejít určenou trať v co nejkratším čase. Přesnost a soustředění pak prověřila „dřevorubecká aktivita“, která spočívala v zatloukání hřebíků dřeva ovšem hlavičkou napřed. Už nyní je jisté, že se příští rok uskuteční kromě fotbalového zápasu a teambuildingových aktivit i volejbalový turnaj.

Před vyhlášením výsledků všech aktivit jsme měli možnost občerstvit se na velké grilovačce v párty stanu, přičemž k tanci, a později i k poslechu, nám hrál DJ. Bylo by hříchem nevyužít krásného letního počasí, které nám přálo po celou dobu konání akce, a neposedět si večer pod hvězdnou oblohou při opékání špekáčků.

„Nejlepší akce, která doposud byla!“ Takové hodnocení si vysloužila událost, o které jste měli možnost si přečíst na předcházejících řádcích. Jménem všech zaměstnanců chceme poděkovat celému vedení za možnost pobavit se a upevnit kolektiv na akcích tohoto typu.