Nouzový zvukový systém od společnosti TOA
Zajímavosti • 14.11.2017

Nouzový zvukový systém od společnosti TOA

Vladimír Matocha

TOA je japonská společnost s tradicí od roku 1934. Technologický vývoj podporuje více jak 80 lety inovací a zkušeností z praxe. TOA dodává své produkty do celého světa s důrazem na prvotřídní zvuk.
 
Základem systému jsou řídící ústředny, které byly navrženy s ohledem na normy EN 54. Každá ústředna obsahuje digitální signálový procesor a umožňuje rozšíření až na 60 zón. Pro rozsáhlejší instalace zle využít rozšiřující jednotky, které poskytnou vždy dalších 6 individuálních zón. Záložní zesilovače slouží k pokrytí výpadků energie řídící ústředny nebo rozšiřující jednotky.
 

V nouzovém zvukovém systému nesmí samozřejmě chybět mikrofony, reproduktory a zvukové projektory. K napájení systému slouží značkové napájecí zdroje. Kompletní sortiment je navržený v rozměrech pro 19“ rackový systém.

Srozumitelnost a kvalitu zajistí přístroje pro akustická měření. Nouzové zvukové systémy TOA jsou určené k instalaci pro letiště, nákupní centra, nemocnice, školy, sklady, administrativní budovy nebo restaurace.

KATALOGY a LETÁKY VIDEO DALŠÍ MATERIÁLY