Nové zápustné parkovací snímače Steelmate
Zajímavosti • 01.11.2014

Nové zápustné parkovací snímače Steelmate

Anonym

Nové zápustné parkovací snímače Steelmate

V březnu tohoto roku naše společnost uvedla na trh nové zápustné snímače 14D-13 od výrobce Steelmate. Tyto snímače se vyznačují tradiční kvalitou a také několika vylepšenými vlastnostmi.

Hlavním rysem tohoto modelu je design, povrch nárazníku zůstane po instalaci více souvislý, snímač v nárazníku vypadá menší, vzhled je velmi podobný originálním snímačům. Na vrtání díry se používá nástroj s průměrem pouze ø 16mm, přičemž jádro snímače má průměr ø 14mm. V nabídce jsou také 2 druhy nástrojů na zhotovení ideálního otvoru. Doporučujeme nástroj NR 16 INT2, který představuje nástroj vysoké kvality s odlišnou technologií řezání do nárazníku.

Zmenšené jsou rozměry lícního držáku, který má nyní tvar čtverce, pro minimalizaci rozměrů celého senzoru a pro snadnější montáž. Pro rovnoměrné uchycení je použit silikonový kroužek, který také snižuje vibrace přenášené z nárazníku na snímač. Dostupné jsou v základní černé - matné barvě a aktuálně i v barevných verzích bílá a stříbrná. Samozřejmě snímač může být přestříkaný do barvy karoserie.

14D-13 jsou v prodeji také v sadách - jako kompletní parkovací asistent ve více verzích, dají se rozpoznat podle obchodního označení "BTI". Již po několika měsících prodeje můžeme konstatovat, že tento designově povedený model si našel své pevné místo v nabídce od Steelmate.