Novinky v přístupových systémech Entry
Zajímavosti • 21.07.2017

Novinky v přístupových systémech Entry

Matej Malovec

Nový design KR20 a KR11

Vývoj není otázka jen nových funkcí, ale je to záležitost i vzhledu. Nový outfit dostaly autonomní čtečky Entry s označením E KR11 a E KR20. Funkcionalita zůstává i nadále stejné, jen se mění vzhled zařízení dle nejnovějších trendů.

Nová Autonomní čtečka KR12

Kombinace podsvícené klávesnice a RFID přístupového systému v kovovém antivandal provedení. Čtečce lze přiřadit až 1100 uživatelů. EM čipy s frekvencí 125kHz zařízení čte i v extrémních testovaných podmínkách až na vzdálenost 5cm. K vybavení jednotky patří 2x NO/NC relé, kontakt dveřního senzoru, alarmový kontakt (z EPS) a jeden kontakt alarmového výstupu. Snadno lze nastavit časy otevírání zámku, zpoždění senzoru a trvání poplachu. Pracovní teploty jsou v rozmezí -20 °C do +60 °C. Uvedená norma krytí IP66 dle níže zveřejněného videa není jistě zdaleka hranicí pro toto zařízení.

ZKBioGo

Mobilní aplikace určená pro chytrá zařízení s operačním systémem iOS i Android. Aplikace komunikuje pomocí WiFi připojení až s kontroléry nebo jiným produktem ZKTeco pro kontrolu přístupu. Je tedy možné otevírat dveře odkudkoliv na světě. Aplikace je volně ke stažení z AppStore i Google Play.

        

BioSecurity software připravuje

Nutnost zabezpečení www stránek protokolem https jste jistě ve svém prohlížeči zaznamenali. Nedůvěryhodných webů je k vidění online stále dostatek. Prohlížeče je velice rádi blokují a nezobrazují nezabezpečený obsah z důvodu nepřítomnosti protokolu https. V nové verzi software BioSecurity je zabezpečený protokol zakomponovaný a nabízí šifrovanou komunikaci. Vítanou novinku je možnost přiřazení k jedné osobě více RFID identifikátorů.

K vyšší bezpečnosti softwaru přibyla funkce obchůzkového systému. K ověření přítomnosti hlídače se využívají jako kontrolní body čtečky přístupového systému. Není tedy nutné pořizovat dva nezávislé systémy, ale vše lze jednoduše vyřešit pomocí přístupu Entry od TSS Group.

Snížení cen turniketů a zábran

Příznivější ceny se projeví u turniketů TS1000 a TS2000. Další doplňkový sortiment ke kontrolérům jako je Entry TS 1M taktéž zaznamenají snížení ceny.