Podporujme bezpečí – tentokrát čtyři školky v Modre
Zajímavosti • 06.04.2021

Podporujme bezpečí – tentokrát čtyři školky v Modre

Eva Porubanová

Modra. Malebné město s přibližně 9 tisíci obyvateli, které se nachází v okrese Pezinok, na pomezí Malých Karpat a Podunajské nížiny. Je jedním z významných vinařských center v regionu, proslavilo se díky své typické keramice (která se dostala i do básní Jaroslava Seiferta) a v neposlední řadě je úzce spojeno s osobností Ľudovíta Štúra. Bohatou historii městu upřít rozhodně nemůžeme, ale zaměřme se na budoucnost, která odjakživa patřila a patří dětem.

Bývá pravidlem, že v rámci našeho projektu Podporujme bezpečí realizujeme spíš samostatné instalace menšího rozsahu. Tentokrát však můžeme s trochou nadsázky říct, že se nám povedl doslova "majstrštyk", který spočívá v bezplatném dodání komponent bezpečnostních kamerových systémů hned pro čtyři místní mateřské školy. Konkrétně se jedná o MŠ SNP, Kalinčiakova, Vajanského a Partizánska. Každá z uvedených školek byla vybavena systémem přesně podle jejich potřeb a touto cestou jsme tak darovali kamery, záznamová zařízení a další potřebné síťové komponenty.

Podporujme bezpečí | Modra

Rozhodně nesmíme zapomenout ani na společnost AMS Com, která se ochotně ujala instalace a oživení všech čtyř systémů. I v tomto případě proběhlo vše zcela bezplatně a od nás jim patří velký dík za skvělou spolupráci.

Projekt Podporujme bezpečí je aktuálně časově neomezený a my věříme, že k dosavadním úspěšným realizacím přibydou i mnohé další.

 

Víte o instituci nebo zařízení, kde by ocenili zabezpečovací nebo kamerový systém?
Dejte nám prosím vědět na e-mail 
pomahame@tssgroup.cz a my budeme rádi pomáhat i nadále.
Více informací naleznete 
zde (dostupné pouze po přihlášení).