Podporujme bezpečí – tři nové instalace
Zajímavosti • 16.11.2020

Podporujme bezpečí – tři nové instalace

Ivan Žiak

Dunajskou Stredu a Kysucké Nové Mesto dělí vzdušnou čarou bezmála 170 kilometrů, ale přesto můžeme najít něco, co obě tato místa velmi sbližuje, i když se nacházejí doslova v opačných koutech Slovenska. Pomyslným pojítkem se v tomto případě stal náš dlouhodobý projekt Podporujme bezpečí. Následující řádky Vám přiblíží hned tři úspěšné instalace bezpečnostních technologií, které jsme zcela bezplatně realizovali společně s našimi obchodními partnery – tedy firmami dodávajícími tyto technologie jejich koncovým uživatelům.

Díky výborné spolupráci s naším zákazníkem, společností SEEN, jsme v Dunajské Strede pomohli dokonce hned dvěma institucím zvýšit úroveň zabezpečení jejich objektů. V prvním případě se jednalo o Mateřskou školu – Óvoda na Rybném trhu, kam jsme nainstalovali menší IP kamerový systém, který monitoruje vstup do budovy školky včetně jejího okolí s průlezkami a houpačkami. Systém hlídá také dění v šatnách dětí. Druhou obdarovanou institucí byla tamní Speciální základní škola, která se stará o vzdělávání žáků s mentálním nebo kombinovaným tělesným postižením. I v tomto případě jsme věnovali, a ve spolupráci s firmou SEEN bezplatně nainstalovali, IP kamerový systém "hlídající" jak vstup do školy, tak její vnitřní prostory (chodby a šatny).

Děti jsou naše radost i budoucnost a o to víc nás těší, že jsme mohli pomáhat právě výše zmíněné školce a škole. Velké poděkování určitě patří i společnosti SEEN, která nejenže zajistila bezplatnou instalaci a oživení všech technologií, ale především přišla s návrhem míst, kde bychom mohli v Dunajskej Strede podpořit bezpečí.

Proti tomu Kysucké Nové Mesto na severu země systematicky buduje městský kamerový systém už několik let a díky dosavadním výborným zkušenostem v tomto duchu pokračovalo také v letošním roce. Součástí letošní etapy byla také instalace kamerových bodů na tamní poliklinice. Podařilo se nám spojit síly s naším zákazníkem, společností a4s, a společně zajistili dodání a instalaci uvedených kamer. Ty se staly součástí městského kamerového systému a dohlíží jak na pořádek na chodbách polikliniky, tak také na to, aby nedisciplinovaní řidiči neparkovali před vchodem do budovy na místech vyhrazených pro sanitní vozy.

I v tomto případě patří poděkování firmě a4s za spolupráci na bezplatné realizaci kamerového systému v rámci našeho projektu Podporujme bezpečí. Ten je aktuálně časově neomezený a my věříme, že k doposud už pěti provedeným společným realizacím přibydou časem i další.

Víte o instituci nebo zařízení, kde by ocenili zabezpečovací nebo kamerový systém?
Dejte nám prosím vědět na e-mail 
pomahame@tssgroup.cz a my budeme rádi pomáhat i nadále.
Více informací naleznete 
zde (dostupné pouze po přihlášení).