Pražská pobočka je na nové adrese
Zajímavosti • 27.03.2023

Pražská pobočka je na nové adrese

Už je to tak, po jedenácti letech našeho působení v pražské Hostivaři se naše pobočka přesunula na novou adresu. Od pondělí 27. 3. 2023 nás tak naši zákazníci mohou najít na ulici Vinohradská 1506/220, 100 00 Praha 10 – Strašnice.

Zbrusu nová rozhodně není jen adresa, ale samozřejmě i kompletní prostory pobočky. Pro zaměstnance vzniklo moderní zázemí a samozřejmě jsme nezapomněli ani na naše zákazníky, které rádi přivítáme v reprezentativních prostorách, připravených pro obchodní jednání, odborná technická školení, ale i na setkání v méně formálním duchu. A snad jen pro úplnost – ve vnitrobloku je k dispozici naše vlastní parkoviště.

Pobočka TSS Group Praha

Ačkoli se v rámci Prahy jako takové jedná v podstatě o malý krůček, je to z pohledu naší společnosti velký skok vstříc budoucnosti. I z toho důvodu si zaslouží velké poděkování všichni ti, kteří se na realizaci tohoto náročného projektu podíleli.

Architekti i stavebníci svou práci odvedli, od tohoto okamžiku už je jenom na nás, abychom se v našem novém působišti snažili vytvořit co nejpříjemnější atmosféru jak pro naše zákazníky, tak i pro nás – členy týmu TSS Group.

Těšíme se na brzkou shledanou na naší nové adrese!