Představujeme značku CAMPLUS
Zajímavosti • 14.01.2016

Představujeme značku CAMPLUS

Ivan Žiak

Značka CAMPLUS vznikla díky speciálním požadavkům zákazníků, kteří hledali nestandardní řešení pro své projekty. Nabídka CAMPLUS je pečlivě tvořena technickým oddělením ve spolupráci s obchodním týmem. Hlavním přínosem značky je maximální usnadnění při realizaci díky špičkovým parametrům a minimalizaci počtu zařízení. 

 

 

PROHLÉDNĚTE SI PRODUKTY CAMPLUS >

ZNAČKA I PRO NESTANDARDNÍ ŘEŠENÍ

MAXIMÁLNÍ USNADNĚNÍ INSTALACE

REALIZACE MENŠÍCH I VELKÝCH PROJEKTŮ

 


CAMPLUS KR-3S je kamerový kryt, který značně usnadňuje montáž ve špatně dostupných prostorech. Největší předností tohoto kamerového krytu je jeho schopnost odklopit vrchní část krytu do třech stran. Díky této vlastnosti nebude již nikdy nejbližší okolí kamery překážkou pro snadnou instalaci.  

 

CAMPLUS HDMI OVER IP slouží ke snadnému vyřešení přenosu video signálu z HDMI konektoru až na vzdálenost 120 metrů při využití UTP kabelu kategorie 5 nebo 6. Toto zařízení uvítáte při instalaci v objektech, kde jsou dohledové technologie centralizované, ale je vyžadován náhled na živý obraz z instalovaných kamer v prostorách s nepřetržitou ostrahou. 

 


Z uvedených příkladů je zřejmé, že značka CAMPLUS je orientovaná na kvalitní produkty, které nabízí nové možnosti realizace jak pro projekty větších rozměrů, tak usnadnění běžných instalačních prací. Nové produkty pod touto značkou budou i nadále přibývat dle nových zkušeností a technologických možností v CCTV odvětví.