Spouštíme pro Vás nový web
Zajímavosti • 27.08.2018

Spouštíme pro Vás nový web

Karel Jelínek

Čas od času je potřeba vydat se novým směrem, posunout se dál za horizont a ani e-shopy nejsou v tomto ohledu výjimkou...

Rozhodli jsme se pro redesign našeho webu takovým způsobem, abychom maximálně zachovali funkční prvky, na které jste byli Vy, jeho návštěvníci, doposud zvyklí, a přitom se co nejvíce přiblížili současným nárokům na grafický design. Jsme si vědomi toho, že doba je dynamická a vyžaduje i stejný přístup. Proto bude od nynějška i náš web podporovat responzivní zobrazování v různých typech zařízení a jeho obsah se bude stejně komfortně zobrazovat na stolním počítači i na mobilním telefonu.

Nový design, nové funkce

Ceník se umí vyjadřovat stručně

K původnímu ceníku, který v popisech produktů nešetřil detaily, je nyní dostupná také jeho zkrácená verze s vybranými klíčovými informacemi. Věříme, že díky své přehlednosti bude často vhodnou alternativou k původní obsáhlé variantě ceníku.

Nabídka pro mé zákazníky přímo z e-shopu

Připravte cenovou nabídku pro Vašeho zákazníka přímo v prostředí našeho e-shopu. Můžete si ji jednoduše stáhnout ve formátu pro MS Excel a libovolně s ní dále pracovat. Původní cenová nabídka navíc zůstane uložena ve Vašem účtu a jednoduše z ní můžete vytvořit objednávku v e-shopu bez zbytečné práce navíc.

Sériová čísla na faktuře

Nově si můžete zvolit, zda budou na vydané faktuře u položek uvedena také jejich sériová čísla – důležité informace tak budou na jednom místě.

Jednorázová dodací adresa? Žádný problém!

V případě objednávky vytvořené prostřednictvím e-shopu je nyní možné zadat jednorázovou adresu, na kterou má být objednané zboží zasláno. V praxi to znamená především zkrácení času potřebného na doručení zboží k zákazníkovi nebo přímo na místo realizace zakázky.

 


 

Snažíme se, aby přechod na nový web proběhl hladce. Pokud by i přesto došlo k problémům s přihlášením, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese: jelinek@tssgroup.cz