Filter

Typ produktu

Výrobce

COMELIT

Společnost COMELIT je od svého založení v roce 1956 jedním z předních hráčů v oblasti vývoje a výroby elektronických zařízení. V současnosti se tato italská technologická společnost specializuje především na audio a video domovní přístupové systémy, videodohled, telefonní ústředny s přirozeným přesahem do domácí automatizace a protipožárních systémů. Obecně můžeme bez nadsázky říct, že produkty značky COMELIT v sobě propojují inovativnost, funkčnost, kvalitní zpracování a v neposlední řadě i nadčasový design.

COMELIT působí celosvětově ve zhruba 70 zemích světa a pokrývá klíčové regiony, jakými jsou Evropa, Blízký i Dálný východ a USA.

Společnost COMELIT je orientovaná na budoucnost, a proto neustále investuje jak do nových technologií, tak do kvalitních lidských zdrojů. To se následně zrcadlí i v dosažených výsledcích a řešeních, které se zaměřují na maximální funkčnost a kvalitu při každodenním používání produktů COMELIT. Podle firemní filozofie vyjadřuje každý produkt vizi humanistického přístupu, který považuje společnost za střed své vize. Má na zřeteli své zaměstnance, ale i vztahy s dodavateli, odběrateli.Udržitelný růst je prioritou strategie společnosti. V rámci aktivit zaměřených na zlepšení své vlastní energetické soběstačnosti se Comelit nedávno rozhodl vyvinout LCA výzkumný program (ERPA model). Tento program zahrnuje rozdělení životního cyklu výrobku do fází a přiřazuje procenta vlivu na životní prostředí v každé fázi.

 

 

Společnost TSS Group distribuuje dveřní i vnitřní jednotkyaudio a video sady a příslušenství značky Comelit.

2vodičové provedení Siple Bus umožňuje kombinovat audio a video systém, největší výhodou tohoto systému je však modularita dveřních jednotek, možnost použití RFID přístupu, podpora připojení až 24 analogových CCTV kamer, neomezený počet vchodů a až 240 uživatelů na jeden systém. 
VIP systém je pokrokové IP řešení, určené pro rozsáhlé aplikace a konfigurovatelné přes PC. Elegantní design jednotek a napájení video monitorů PoE jsou další z mnoha výhod IP systému italské značky Comelit.

Přečtěte si případovou studii o výměně starého audio systému za nový video systém Comelit!

www.vratniky.cz

KATALOGY & LETÁKY VIDEO DALŠÍ MATERIÁLY
197 produktů