Přejít k hlavnímu obsahu

Podpora Zabezpečení objektů

Hotline:
+420 577 222 324
Pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod.

Kamerové systémy:
klapka 1
Zabezpečovací systémy:
klapka 2
Přístupové systémy, domovní tel.:
klapka 3
Evakuační rozhlas a EPS:
klapka 4
PC a klientské stanice, PCVS:
klapka 5
Ostatní:
klapka 6

Otevírejte dveře QR kódy

ZADÁNÍ

Hledáte způsob jak jednoduše a přitom efektivně řídit přístup osob do budovy nebo místnosti? Potřebujete nastavit několikadenní přístup pro hosty ubytované v penzionu nebo chcete klientům fitness centra udělit určitý počet vstupů a přitom se všemi komunikovat prostřednictvím e-mailu? Vyvinuli jsme pro vás řešení, které je díky využití QR kódů spolehlivé, uživatelsky příjemné a navíc s minimálními nároky na údržbu.

ŘEŠENÍ

A jak to celé funguje? Obsluha systému se nejprve rozhodne, zda návštěvníkovi udělí přístup vymezený časovým rozpětím anebo počtem vstupů (průchodů) a kam návštěvníkovi umožní vstup. Zvolené parametry následně zadá do softwaru E QR GEN, ze kterého budou odeslány jak instrukce do přístupových kontrolérů, tak e-mail obsahující „klíčový“ QR kód pro budoucího návštěvníka. Pro případnou zpětnou kontrolu je v softwaru k dispozici přehledná evidence vydaných QR kódů.

Klíčovým prvkem systému je software E QR GEN „z dílny“ TSS Group, který komunikuje přímo s přístupovými kontroléry Entry (E C3-100, E C3-200, E C3-400) a prostřednictvím protokolu TCP/IP jich lze připojit prakticky neomezený počet. Chybět samozřejmě nesmí čtečky QR a čárových kódů Entry E QR R1. Ty jsou připojeny ke kontrolérům a komunikují s nimi přes protokol Wiegand 26. V případě potřeby mohou být do systému jednoduše integrovány i čtečky bezkontaktních karet a elektronických RFID klíčenek.