Filter

Typ produktu

Výrobce

Příslušenství

Napájení

Značka vozidla

STEELMATE

Steelmate logoSpolečnost Steelmate je jedním z předních dodavatelů a partnerů v oblasti parkovacích senzorů do automobilového průmyslu. Je to první známá značka v oblasti automobilové elektroniky podle doporučení Státního úřadu obchodu a průmyslu v Číně.

SteelmateSpolečnost je na trhu přes 20 let a výrobky Steelmate se prodávají ve více než 80 zemích světa. Celkový počet zaměstnanců překračuje hranici 1600 lidí, z nichž je více než 250 inženýrů. Území závodu má 80 000 metrů čtverečních a součástí je SMT Centrum. Kromě každoročních investic do výzkumu a inovací, společnost úzce spolupracuje s institucemi a univerzitami, aby mohla udržet vedoucí pozici na světovém trhu. Jednou ze součástí úspěchu Steelmate je řízení výroby a experimentální vývoj. Pro společnost pracuje více než 100 techniků, má více než 10 let OEM / ODM zkušeností, pomocí kterých plní všechny potřeby zákazníků. Zařízení, s nimiž Steelmate pracuje jsou vysoce přesné a pocházejí z Německa a Japonska. Společnost ví, že své produkty si musí chránit, a proto má na více než 300 výrobků vydané patenty a autorská práva.

Certifikat SteelmateSteelmate má jeden z největších řad parkovacích systémů s unikátními a inovativní určenými obrazovkami. Všechny produkty jsou před uvedením na trh testovány prostřednictvím různých typů zkoušek v podmínkách vysokých teplot a vlhkosti, vlivem ultrafialového záření, na vibracích a pod. To je důvod proč výrobky Steelmate fungují skvěle za všech povětrnostních podmínkách od-40C až do +85 C. Nepodmíněnou zárukou kvality firmy je certifikace výroby dle mezinárodních norem ISO 9001, ISO / TS 16 949 a ISO 14 001.

Steelmate je nejen dobře známé jméno, je to také kultura výroby, lidé, kteří se snaží zajistit vysokou kvalitu a výkonnost produktů v neustále se měnícím světě. Poctivost, inovace a nadšení je ideologie společnosti. Tento přístup ke kultuře výroby, odpovědnosti a pochopení požadavků zákazníka, dává společnosti Steelmate nárok na titul první společnost tohoto profilu na mezinárodním automobilovém trhu. 

Od 1. 10. 2012 se stala společnost TSS Group výhradním distributorem značky Steelmate pro český i slovenský trh.

144 produktů