Autorádio SONY rozměru 1DIN s CD přehrávačem, předním USB vstupem s podporou přehrávání FLAC, předním AUX vstupem, MEGA BASS EQ5 a výstupním výkonem 4 x 55W, červená barva podsvícení. Přední panel je odnímatelný.
Tento produkt již není v nabídce.
Jste koncový zákazník? Najít montážního partnera
Popis systému:
  • univerzální 1DIN rádio
  • FM / AM rádio s podporou RDS (AF / TA / PTY)
  • podpora hudebních formátů
  • USB port pro připojení externího paměťového média
  • světelné efekty synchronizované s přehrávanou hudbou
  • MEGA BASS funkce
  • podpora ovládání z volantu
Hlavní technické parametry:
  • výstupy:
    • Konektor zvukových výstupů (REAR, SUB)
    • Konektor elektrické antény / ovládání výkonového zesilovače (REM OUT)
  • vstupy:
    • Vstupní konektor dálkového ovladače
    • Vstupní konektor antény
    • Vstupní konektor AUX (stereofonní minikonektor přední)
    • Port USB přední
  • Požadavky na napájení: autobaterie 12 V, stejnosměrný proud (záporný pól)
  • Jmenovitá spotřeba proudu: 10 A
  • Rozměry: Přibližně 178 mm × 50 mm × 177 mm (š / v / h)
  • Montážní rozměry: Přibližně 182 mm × 53 mm × 160 mm (š / v / h)